Gündem

2021 Didem Şarman Türkiye Kehanetleri

Daha öncesinde 15 Temmuz darbe girişimini kehanetleri ile tahmin eden Didem Şarman’ın 2020 kehanetleri de oldukça ürkütücü. Ekonomi ve finans alanını etkileyebilecek tahminleri, 2020 Didem Şarman kehanetlerini sizlerle paylaşıyoruz.

1. Suriye ve Musul, Türk topraklarına katılmak isteyecek ve bunun için de “Türk İslam Federasyonu” gibi bir isim ortaya atılacak.

2020 yılını kapsayan bu kehanet için 2020 ve 2021 yıllarında Suriye halkının yeni bir referandum yaparak Türkiye topraklarına katılıp katılmama konusundaki bir kararı söz konusu olacak. Yani Suriye’nin eski bütünlüğünü koruyamayacağı söz konusu olabilir.

Bu gerek yer altı kaynakları gerekse petrol açısından Türkiye’yi uzun yıllardır Suriyelilerin yediği kaynaklar neticesinde rahatlatabilir.

2. 2020 ve 2021 yıllarında Dünya gelenlinde biyolojik savaş yöntemleri denenecek.

Bu aslında özellikle orta doğuda Saddam tarafından denenmiş bir yöntem. Ancak gerek Trump’ın mevcut durumu gerekse dünyada tırmanan soğuk gerilim bu durumu ciddi oranda etkileyebilir. Bu da dolar ve altının yükselmesi anlamına geliyor.

3. 2024 yılında yeni bir para birimi kullanılacak.

2024 Nisan-Mayıs ve Haziran aylarında dünyada yeni bir para birimi kullanılacak. Bu bize kripto paraları işaret ediyor olabilir. Biz fiziki olarak bir para düşünsek de kripto paralar uzun süredir sessiz sedasız ilerlemesini sürdürüyor. Bitcoin, Ethereum, XRP gibi dijital paralar önemini arttırabilir.

4. Suriye savaşı 2020 yılında tüm hatları ile sona erecek.

Belki de en önemli 2020 kehaneti bu olacak. Suriye savaşının tüm unsuları ile bitmesi hem bize hem de dünyaya bir rahat nefes aldıracak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu