Kredi

Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar 2020: Kredi Notu Düşüklere Hangi Bankalar Kredi Veriyor?

Kredi notunuzun düşük olması kredi alma ihtimalinizin zayıf olması anlamına gelmektedir. Ancak 2020 yılında düşük kredi notuna kredi veren bankalar bulunmaktadır.

Kredi notu önceden sadece ülkelere ve ticari faaliyet gösteren şirket veya işletemelere ait iken, kredi notunun bizzat vatandaşların erişime açılması ile beraber oldukça değer kazandı önemli bir durum haline geldi.

Bankalar topladığı mevduatları ekonomik kriz sebebiyle krediye çeviremiyor. Bu nedenle bankalar daha yüksek risk grubunda bulunan kredi notu düşük bireylere de kredi vermeye başlıyor. Kredi verirken bazı bankalar bazı şartlar ararken bazı bankalar ise bu şartları talep etmeyip yerine çok daha yüksek faiz alarak bu açığı kapatıyor. İşte 2020 yılında kredi notu düşüklere kredi veren bankalar.

MUTLAKA GÖZ AT :  Kredi Çekmek İçin Kaç Ay Sigortalı Olmak Gerekiyor? 2020 Güncel

N Kolay Kredi (AKTİFBANK)
Aktifbank diğer bankalara göre çok daha yüksek faiz almasına rağmen kredi notu düşüklere kredi veriyor. Normalde kredi notu 800-900 arası olan bir bireyin kredi alma ihtimali çok düşüktür ancak Aktifbank aldığı yüksek faiz nedeniyle kredi notunu pek önemsemiyor tabi bu Aktifbank kara listede olanlara kredi vereceği anlamına  da gelmiyor.

Eğer Aktibank hesabınız var ise hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Hesabınız yoksa bile anında hesap açabiliyorsunuz. Hesap açma işlemleri tamamen internet aracılığı ile oldukça basit bir şekilde oluyor. Hesabınızı açtıktan sonra kredi başvurusunda bulunabilir ve onay alabilirsiniz.

Kredinizi aldıktan sonra eğer N Kolay Kart sahibiyseniz krediniz kartınıza yatacaktır ancak N Kolay kartınız yoksa hemen bir PTT şubesine gidebilir ve paranızı çekebilirsiniz. PTT şubeleri Aktifbank’ın şubesi gibi çalışmaktadırlar. Bu nedenle paranızı PTT şubesinden çekeceksiniz. Aktifbank diğer bankalarda olduğu gibi 48 aya varan vade imkanı sunmaktadır.  Kredi üst limiti ise 30.000 TL’dir. Aktifbank’ta faiz oranları yıllık %30 civarındadır. Eğer çekeceğiniz kredi yüksek olursa bu faiz oranları azalabilmektedir.

  • Memurlar Ne Kadar Kredi Çekebilir? (2020 GÜNCEL) – İçeriğe Git
  • Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar (2020 GÜNCEL) – İçeriğe git
  • Öğrencilere Kredi Veren Bankalar (2020 GÜNCEL) – İçeriğe Git
MUTLAKA GÖZ AT :  Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Burgan Bank
Burgan Bank’ta dieğr bankalar gibi 48 aya varan vade seçenekleriyle kredi vermektedir.  Ayrıca Burgan bank müşterisiyseniz kredinizi çok daha cazip faiz oranlarıyla çekebilirsiniz. Burgan Bank faiz oranları diğer bankalarla hemen hemen aynı oranlardadır.

Fibabanka
Fibabanka da kredi notu düşük olanlara kredi vermektedir. Ancak  kredi notunuz düşük ve fibabanka’dan kredi kullanmak  istiyorsanız kefil veya teminat göstermek zorundasınız. Yine kefile ait malvarlıklarının da teminat olarak gösterilmesi gerekmektedir. Fibabanka 10.000 TL’ye kadar 24 ay vade imkanı ile kredi sunmaktadır.  Yine faiz oranları da ortalama seviyelerdedir.

  1. https://www.metfinans.com/sicilim-bozuk-hangi-banka-kredi-verir-2020-guncel/
  2. https://www.metfinans.com/en-kolay-kredi-veren-bankalar-hangileri-2020-guncel/
  3. https://www.metfinans.com/ev-hanimlarina-kredi-karti-veren-bankalar-2020-guncel/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu