Kredi ve Kredi Kartı

En Kolay Kredi Veren Bankalar (2021 GÜNCEL)

Kredi başvurularınızı tek bir tıkla internetten veya Sms ile gerçekleştirebilirsiniz. Peki hangi bankalar daha kolay kredi veriyor ?

Günümüzde bazı vatandaşların kredi notlarının durumu kötü olabiliyor. Bazı vatandaşların gelir belgeleri bulunmayabiliyor. Bu nedenle kredi çekmek bazen oldukça zor oluyor. Ancak hala kolaylıkla kredi verebilen herhangi bir evrak kefil veya teminat istemeden kredi veren bankalar var. Bu yazıda sizlere en kolay kredi veren bankalardan bahsedeceğiz.

Geçen sene kredi alamadıysanız ve şansınızı tekrar denemek istiyorsanız; 2021 en kolay kredi veren bankalar için güzel bi liste hazırladık. Şimdi hangi banka size uygunsa (faizler,kampanyalar vb.) seçip bankayla görüşebilirsiniz.

Bankacılık teknolojisinin gelişmesiyle beraber artık kredi başvuruları daha kolay yapılabiliyor. Krediniz sadece birkaç dakika içinde onaylanabiliyor ve hesabınıza yatabiliyor. En kolay kreid veren bankalar 2021 yılında da kredi vermeye devam etmektedirler. Kredi almak istediğiniz bankanın müşteri hizmeri ile iletişime gçemeniz yeteli olacaktır.

QNB FİNANSBANK

Finansbank online kredi hizmeti ile en kolay kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Bankaya gitmeden kolaylıkla kredinizi  alabilrisiniz. Kredi başvurusu için  Finansbank internet şubesini ziyaret edebilirsiniz. Finansbank kredi faiz oranları vade süresine göre değişiklik gösterebilmektedir. 48 aya kadar vade ile kredinizi hemen alabilirsiniz.

Ayrıca kredi başvurusu için hafta içini  beklemenize gerek yoktur haftasonu bile kredinizi onaylatabilir ve banka hesabınızdan çekebilirsiniz, tabi bunun için banka  müşterisi olmanız gerekmektedir.  QNB Finansbank kredi başvuru limiti 1.000 TL ile 35.000 TL arasındadır. Bu tutarlar dışında başvuru yapamazsınız. Başvurunuzu yaptıktan sonra kredi onaya gider, onaylandıktan sonra anında hesabınıza yatar.

AktifBank N Kolay Kredi

AktifBank’ı diğer bankalardan ayıran en büyük özellik kredi notunuza veya kredi geçmişinize bakmıyor oluşudur. Yani kredi notu düşük hatta orta olan birinin bile bankadan kredi alma ihtimali çok azdır. Ancak aktifbank riskli bireylere kredi verirken bunun  karşılığınıda fazlasıyla alıyor ve çok yüksek faiz istiyor. Normal bankalararın bir buçuk hatta bazen iki katı kadar faiz isteyebiliyor. Aktifbank yine diğer bankalar gibi 48 aya varan vade imkanı  sunuyor. Aktifbank’tan alacağınız kredi limiti ise maalesef ki  30.000 TL’yi geçemiyor. Aktifbank’ın şuanda bir elin parmaklarını dahi geçmeyecek kadar az şubesi var. Ancak aktifbank şubesi görevi gören, işyerleri ve PTT şubeleri var hemen her Ptt şubesi Aktifbank şubesi sayılmaktadır. Kredi başvurunuz onaylandığında, Ptt şubesine giderek kredinizi alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aktifbank diğer bankalar gibi kredi tahsis ücreti almaktadır. Bu ücret toplam kredi tutarının yaklaşık binde 5’i kadar olmaktadır. 30.000 TL kredi çektiğiniz varsayarsakyaklaşık olarak 150 Tl kredi tahsi ücreti ödeyeceksiniz.

Odeabank Kredi

Yine çok eski olmayan yeni kurulan ve dijital odaklı çalışan bir banka olan Odeabank var karşımızda, Odeabank gibi şubesiz  veya az şubeli çalışan bankaların masrafları daha az olduğu için çok daha kolay kredi verebiliyorlar. Vade süresi de yine pek pek çok banka gibi 48 ay. Odebank’ın diğer bankalardan farkı ise kredi başvurunuzu hem online hem de sms yöntemiyle  yapabiliyor olmanızdır.

Aktifbank’a nazaran çok daha düşük faiz oranları bulunan Odeabank, 10.000 TL ihtiyaç kredisi için yaklaşık 50 TL kredi tahsis ücreti almaktadır.  Odeabank kredi başvurusu için NAKIT yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı girip daha sonra 8444′ sms yollayarak kolaylıkla kredinizi onaylattırabilirsiniz. Krediniz onaylandıktan sonra kısa sürede hesabınıza yatacaktır. Odeabank kredi almak işte bu kadar kolay.

TEB Kredi

Acilen krediye ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda Teb tüm uygun imkanlarıyla kredi imkanı sunmaktadır. Üstelik eğer TEB müşterisiyseniz size özel daha düşük faiz oranlarından yararlanma imklanına sahip oluyorsunuz. Teb kredi başvuru limiti yaklaşık 12.000 TL’dir 12.000 TL’ye kadar dilediğiniz tutarda kredi çekebilirsiniz. Teb SMS ile kredi başvurusu için TC kimlik numaranızı 4466’ya yollamanız yeterli olacaktır.

Teb kredi faiz oranları ortalama diğer bankalarla aynıdır. Ancak vade süresi diğer bankalara nazaran çok daha azdır. Pek çok banka ihtiyaç kredisi için 48 aya varan vade imkanı sunabilirken, Teb’de bu 36 ay ile sınırlandırılmıştır. Bunun nedeni de çekebileceğiniz üst kredi limitinin düşük olması.

Akbank Kredi

Türkiye’nin en büyük özel bankalarından biri olan Akbank şubeye gitmeden kredi imkanı sunmaktadır. Akbank kredi başvurusu için koyulan limit yaklaşık 30.000 TL ile sınırlandırılmıştır.  Tabi bu krediyi gelir belgesiz kefilsiz alabileceğinizi de ekleyelim. Akbank gelir belgesiz kredi almak için hemen şubeye gidin.

Akbank kredi faiz oranları ise yine diğer bankalarla hemen hemen aynı orandadır. Akbank müşterilerine online  imkan yaratarak haftasonu gece bile kredi başvusunuda bulunabilmenizi sağlıyor. Akbank kolay kredi başvurusu için internet sitesini veya AKbank Direkt uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu