Banka İşlemleri

Garanti Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Garanti Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda bankaların son zamanlarda sistemsel değişikliğe gitmesiyle birlikte birçok bağlantı sorunu üst üste geldi. Sesli yanıt sistemi ile birlikte banka kullanıcılarının daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde işlemlerini tamamlamaları sağlandı. Ancak bu sistem her soruna doğrudan çözüm odaklı yaklaşmamaktadır. Bundan dolayı sesli yanıt sistemi engelini aşarak garanti müşteri hizmetlerine direk bağlanma adımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Garanti BBVA müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım sorusunun cevabı 444 0 333 numarasını aramaktan geçiyor. Banka bu numaranın dışında herhangi bir numara ile müşterilerine hizmet vermemektedir. Aramayı gerçekleştirdikten sonra sizleri sesli yanıt sisteminde bir bayan sesi karşılayacaktır. Bu bayan sizden yapmak istediğiniz işlemi sesli olarak söylemenizi isteyecek. Ardından sizi gerekli menüye yönlendirecek ve bu menü üzerinden istediğiniz işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz. 444 0 333 garanti müşteri hizmetleri aracılığıyla yapabileceğiniz işlemler aşağıda listelenmiştir.

 • Kredi ve Banka Kartı Başvuruları
 • Başvuru Durum Sorgulama
 • Bakiye Sorgulama
 • Fatura Ödeme
 • Banka Ürünleri Hakkında Bilgi Alma

Sesli yanıt sistemi sizleri müşteri temsilcisine bağlamamak için inat etsede bir alt başlıkta anlatacağımız yönergeleri eksiksiz bir şekilde tamamlayarak müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Garanti Bankası EFT Saatleri (2021)

Garanti BBVA Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Bu işlemi gerçekleştirmek için ilk olarak 444 0 333 numarasını aramalısınız ve ardından sizden istenen bilgilerin girişini yapacaksınız. Sesli yanıt sistemine girdikten sonra karşınızdaki kişi “Yapmak istediğiniz işlemi bir kaç kelimeyle söyler misiniz?” sorusunu sorduktan sonra aşağıdaki adımları tek tek uygulamanız durumunda işlem başarıyla tamamlanacaktır.

 • Sesli yanıt sistemine gerekli cevabı vermek için “Fatura Ödeme” diye seslenmelisiniz.
 • Anlaşılmadı diye bir geri dönüş olursa “Fatura Ödeme” veya “Otomatik Ödeme Talimatı” diyeceksiniz.
 • Son olarak bu şekilde müşteri temsilcisine aktarılacaksınız.

Garanti Bankası tarafından yeni sisteme geçildikten sonra bu yöntem herkes tarafından kullanılmaya başlandı. Tam donanımlı bir sesli yanıt sistemi kurmuş olsalarda ne yazık ki sesli yanıt sistemi ile fatura ödeme gibi işlemleri gerçekleştiremiyorsunuz. Bu sebeple direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanacaksınız.

Garanti Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021

Bir önceki başlıktaki yönergeleri takip ederek müşteri temsilcisine bağlanamıyorsanız üç sefer art arda yanlış giriş yaptığınızda tuşlamalı sisteme yönlendirileceksiniz. Asıl müşteri hizmetlerine bağlanmanın kolay yolu bu menüde gerçekleştiriliyor. Bu işlem için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • Her zaman olduğu gibi 444 0 333 numaralı hattı arayın.
 • Sesli yanıt sistemine ulaştıktan sonra 3 tuşuna basıyorsunuz.
 • Ardından 2 veya 4 tuşuna basmalısınız.
 • Bu durumda hatalı tuşlama yaptınız diye bir cevap alırsanız 0’ı tışlayarak müşteri temsilcisine bağlanmak için sıraya giriyorsunuz.

Bu yazımızda bahsettiğimiz iki farklı yoldan başkası etkinliğini yitirmiş yöntemlerden olduğu için bu iki yöntem dışındakilere güvenmemenizi öneriyoruz. Her şeyin dijitale döküldüğü bu dönemde banka işlemlerini halletmek için karşınızda canlı bir insan bulmak bu kadar zor oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu