Kredi ve Kredi Kartı

Odeabank Kredi Başvurusu ve Sorgulama

Odeabank, ihtiyaç kredisinden konut kredisine birbirinden farklı nakit ihtiyacı olan kişilere hızlıca kredi çıkartan önemli bankalardan biridir. Odebank tarafından sunulan avantajlı kredi ürünleri ile birlikte çok daha hızlı şekilde nakit ihtiyacınızı kapatabilmeniz mümkündür. Sağlıktan evliliğe, konut satın alımlarından eğitime kadar ufak da olsa bir miktar kredi tutarlarıyla beraber ihtiyaçlarınızı karşılaması adına kredi desteği konusunda siz de Odebank ihtiyaç kredisi ya da benzer kredi başvurularınızı yapabilirsiniz.

Odebank kredileri şu anda avantajlı puanlarla birlikte aylık taksit tutarlarından tutun da toplam ödeme tutarlarına kadar tamamını kendinize göre ayarlayabilir ve tüketici kredileriyle güncel ihtiyaç faiz oranlarının en düşük olduğu biçimde krediden faydalanabilirsiniz.

Göz Atabilirsiniz:

 1. N Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

 2. Ön Onaylı Kredi Nasıl Alınır? Ön Onaylı Kredi Ne Demek?

 3. Devlet Destekli Hibe Kredi Ve Teşvik Nasıl Temin Edilir?

 4. Hangi Banka Ne Kadar Faiz Veriyor

Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer Odebank ile birlikte kredi ürünlerinden faydalanmak ve kredi çekmek istiyorsanız, istediğiniz kredi tutarı, toplam ödenecek faiz oranlarının hepsini tek sayfada listeleyebilirsiniz. Dosya masrafı ve tüm diğer masraflarla birlikte tüm ihtiyaçlarınıza göre uygun şekilde kredi hesaplama avantajından faydalanabilir, bu şekilde kredi tutarı uygunsa onay vererek çekim yapabilirsiniz.

Odeabank SMS servisleri kullanarak da isterseniz sorgulama yapabilirsiniz ve bu sayede Odeabank SMS göndererek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için kullanacağınız format NAKIT TCNO şeklindedir. Örnek göstermek gerekirse:

 • NAKIT 62222222222

Yukarıdaki formatta telefonunuzda mesaj menüsünü açarak yeni mesaj oluşturmayı açıp, buradan mesajınızı yazınız. 8444‘e mesaj göndererek anında anahtar kelimeleri kullanarak siz de SMS gönderip hızlıca SMS servislerinden faydalanabilirsiniz. Direkt Bankacılık hizmetleriyle beraber Odeabank, çok sağlıklı şekilde kredi ihtiyaçlarınıza anında cevap veriyor.

Odeabank’ın Direkt Bankacılık hizmetleri adı altında sunduğu SMS servisleriyle beraber genel bilgilendirmeler ya da kişisel bilgilendirmeler ile birlikte ayırdığı 2 grupta, SMS servislerini kullanarak 8444’e mesaj gönderip siz de SMS bankacılığı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Detayları öğrenmek ve bilgi almak içinse 444 8 444 nolu iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Genel SMS Bilgilendirmeleri Nelerdir?

8444’e göndereceğiniz SMS’ler aşağıdaki formatta olursa bilgilendirmeler nasıl olacak bu konuda detaylı bilgi için sizlere bir liste hazırladık:

 • “Şifre ‘4 haneli şifre’ ‘kartın son 4 hanesi ya da CVV kodu’” formatında tüm tırnakları kaldırarak 8444’e SMS göndererek Odebank kredi kartı ya da banka kartı şifrenizi güncelleyebilirsiniz.
 • EKSTRE ‘kartın son 4 hanesi’ formatıyla tırnakları kaldırarak SMS gönderdiğinizde de kartınıza ait son hesap özeti borçlarını görebilirsiniz.
 • NAKIT TCNO ile yapacağınız başvuruda ise kredi başvurusu yapmış olacaksınız.
 • BANKO TCNO ile yapılan başvurularda ise Odebank kredi kartı başvurusu için işlem sağlamış olursunuz.

Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin Gereken Belgeler

Eğer Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacaksanız, bazı belgeleri hazır etmeniz gerekir. SMS ile yaptığınız başvurularda sizlere geri dönüş olumlu olarak yapıldıysa, bu konuda şu belgeleri hazır ederek hızlıca bankaya giderek, kredinizi 1000 TL’den başlayıp 100 bin TL’ye kadar başvuruyu tamamlayarak gerçekleştirebilirsiniz.

İşte Odeabank ihtiyaç kredisi için gerekli belgeler şunlardır:

 • Nüfus cüzdanı ya da kimlik belgesi
 • Başvuru yapan kişiye ait elektrik, su veya doğalgaz faturası
 • Gelir belgesi beyanı

Bu belgeler ile yapacağınız başvurularda ihtiyaç kredinizin onaylanmasıyla beraber talep ettiğiniz tutarlarda kredinizi anında hesabınıza yansıtılmasını sağlayabilirsiniz. Şu anda vade süresi güncel olarak 3 – 36 Ay ara ile çekilebilir olup ihtiyaç kredinizi en düşük faiz oranıyla birlikte geri ödemeye aydan aya yapabilirsiniz.

Örneğin 36 ay vadeli 10 bin TL kredi çekimi yaptığınızda, Odebank ihtiyaç kredisi oranlarına göre aylık taksit tutar 415,63 TL olacaktır. Banka tarafından tahsis bedeli 50 TL, yılık maliyet oranı ise %32,36 olmuş olacaktır. Toplamda ödeyeceğiniz 36 ay sonundaki faiz oranlarıyla beraber tüm tutarlar ise 15 bin TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu