Gündem

Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

Türkiye’de kullanıcılarına her zaman en iyi şekilde hizmet vermeyi hedefleyen GSM operatörleri özellikle ramazan aylarında kullanıcılarını mutlu etmek için ücretsiz internet paketi tanımlaması yapıyor. Bu paketler genel olarak kampanya dahilinde tanımlanıyor olsa da birçok insanın internet paketinin bitmesi durumunda deyim yerindeyse imdadına yetişiyor. Kampanyalar her ne kadar kullanıcıları mutlu etmek için de olsa bu tamamen yeni kullanıcılara tarifeleri daha cazip göstermek için oluşturulmaktadır. Bu sebeple her operatör kendine özel kampanyalar yapıyor. Bu kampanyalar bazen sms olarak kullanıcıya yönlendirilse de bazıları hiçbir şekilde bildirim olarak gönderilmiyor. Bu sebeple kullanıcılarda bu konuda bilgi sahibi olamıyor. Bu yazımızı sizlere gönderilmeyen bilgilendirme smslerinin içeriğinde bulunan tüm operatörlerin ramazanda internet kampanyaları için yayına alıyoruz.

Ramazan’da Dağıtılan Bedava İnternetleri İçin Herhangi Kullanım Sınırlaması Yok

GSM operatörleri tarafından verilen bedava internet paketlerinde herhangi bir kullanım sınırlaması bulunmuyor. Bu sebeple internet paketlerinizi ister Youtube’da ister Instagram’da istersenizde diğer sosyal medya platformlarında dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu doğrultuda aslında en önemli konu operatörün yaptığı bilgilendirmedir. Eğer ki bilgilendirme metninde kullanım sınırlaması belirtildiyse bu sınırlamalar dahilinde paketlerinizi kullanabiliyorsunuz. Ancak geçmişten günümüze bakıldığında dağıtılan hediye internet paketlerinde herhangi bir sınırlama uygulanmadı. Bu doğrultuda 2021 ramazan ayında da bir sınırlama olacağını düşünmüyoruz.

tüm hatların ramazan ayında bedava i̇nternet kampanyaları
tüm hatların ramazan ayında bedava i̇nternet kampanyaları

Hangi Paketin Kullanımı Daha Önce Başlıyor?

Aktif olarak kullanmış olduğunuz internet paketi varken operatörlerin ramazan kampanyası adı altında dağıttığı bir internet paketinden faydalanmaya başladığınızda paket hattınıza tanımlandıktan sonra kullanmaya başlayınca ana internet paketiniz hediye paketiniz bitene kadar kullanılmaz. Bu durumda ilk olarak hediye paketi kullanmaya başlarsınız. Bu konu birçok operatör kullanıcısı tarafından merak edildiği için yazma gereği duyduk. Hepsinin yanı sıra aldığınız bedava internet paketleri tamamen promosyon olduğu için hız konusunda bazen sorun yaşayabilirsiniz. Ücretli aldığınız internet paketleri kadar hızlı olmayabileceğini söylemekte hiç yanlış olmayacaktır.

Bedava İnternet Paketlerinin Süresi Ne Kadardır?

Ramazanda dağıtılan hediye paketlerinin kullanım süresi tamamen hediyeyi veren operatörün insiyatifinde bulunan bir durumdur. Bu durum neticesinde operatör isterse 30 gün isterse 1 gün olarak belirleme yapabilir. Sizin tarafınızca tek yapılması gereken şey bedava internet kampanyalarını takip etmek ve kendinize bu paketlerden birini almaktır. Bu paketin size tanımlanma mesajı geldiğinde bu mesajın içerisinde süre bilgisi de bulunacaktır.

Turkcell Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

Bu ramazan ayında da diğer aylarda olduğu gibi Turcell mükemmel bedava internet kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Her sene yapılan sahur interneti kampanyası ile kullanıcılar ramazanı en bereketli haliyle yaşıyor. Bu doğrultuda Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası çalışmalarına hızlıca devam ediyor. Aşağıda Turkcell’in genel olarak ramazan aylarında yaptığı kampanyaları görebilirsiniz.

Turkcell Ramazan Ayına Özell Salla Kazan Kampanyaları

Turkcell ile bu ramazanda salla kazan hizmetini kullanarak adeta bedava internete doyacaksınız. Turkcell operatörü salla kazan fırsatı ile yaklaşık 23 milyon tane aboneye 790 milyondan fazla hediye dağıtımı gerçekleştirdi. Bu doğrultuda Salla Kazan kampanyası ile birlikte “Haftalık 1 GB, Günlük 1 GB ve Haftalık Sahur 1 GB” kampanyasından faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda internet paketini kullanmayacaksanız internetinizi başka bir arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için ise sadece Dijital Operatör uygulamasının en güncel versiyonuna sahip olmanız yeterli olacaktır.

Vodafone Ramazana Özel Bedava İnternet Kampanyaları

Türkiye’de hizmet veren en büyük GSM operatörü olan Vodafone özellikle Ramazan aylarında müşterilerini memnun etmek için birbirinden farklı birçok internet paketi hediyesi hazırlıyor. Bu paketlerin içerisi olması gerekenden daha dolgun ve herkes tarafından sürekli internet hizmetinden faydalanmaları için belirlenmektedir. Bu doğrultuda ramazan ayında Vodafone kullanıcıları yaşadı diyebiliriz. Vodafone bedava internet kampanyaları ramazanda devam ederken bu operatörün her ramazan yaptığı internet kampanyasına göz atalım.

Vodafone Ramazana Özel 20 GB 20 TL Paketi

Türkiye’de faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana kullanıcılarını her daim memnun etmek için çaba gösteren Vodafone her yıl düzenlediği kampanyayı daha geniş kapsama yayarak 20 GB internet hakkını 20 TL gibi bir makul ücrete satarak kullanıcılarının ramazan sevincine ortak oldu. Bu doğrultuda normal fiyatının çok altında satılan internet paketine sahip olmak sizlere birçok ayrıcalık kazandırmaktadır. Bu paketin detayları aşağıda belirtilmiştir.

  • Bu kampanyadan yararlanmak için Vodafone Faturasız Hat kullanıcısı olmanız gerekmektedir.
  • Bu paketten her kullanıcı sadece bir kere yararlanabilir.
  • Paketin kullanım süresi 30 gündür.
  • Bir sonraki ay yenilenmeyeceği için tekrardan iptal etmenize gerek kalmayacaktır.

Turk Telekom Ramazana Özel Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Türkiye’de hizmet veren ve yerli telekominasyon firmalarından biridir. Bu doğrultuda kullanıcılarına en fazla değer veren firmalardan biri de olduğu söylenebilir. Türk Telekom ramazan internet kampanyası olarak gece saat 02.00 ile 06.00 arasında kullanabileceğiniz 10 gb cepten internet paketine sahip olabilirsiniz. Bu kampanyadan sadece faturalı hat sahipleri değil faturasız hat sahipleri de rahatlıkla faydalanabilmektedir.  Bu doğrultuda SAHUR yazıp 5555’e gönderirseniz 10 GB internet paketine sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu