Kredi ve Kredi Kartı

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar

Sicilim bozukken kredi almak istiyorum ama bankalar vermiyor derdinden vazgeçilmelidir. Finansal destek, kara listeye alınmış vatandaşlar da dahil olmak üzere birçok finans kurumları tarafından finansal destek sağlanmaktadır. Elbette bu fırsatlardan yararlanmak için kredi başvurusunda bulunurken ne yapmanız gerektiğini öğrenmeniz gerekiyor. 24 saat içinde 20.000 liraya varan kredi ve faiz oranı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu bilgiler, kredi yükseltme yöntemini kısa sürede kullanmadan aynı gün içinde nasıl kredi alabileceğiniz konusunda, anında kredi fırsatı elde etmenize yardımcı olacaktır.

Sicili Bozuk Olan Kişiler Sicillerini Nasıl Düzeltebilirler?

Kredi başvuruları bankalar tarafından kara listeye alınır, borç geri ödeme riski altında görünür ve güvenini kaybedenlere her zaman olumsuz tepki verir. Bu sorunları çözmek için, kötü bir geçmişe sahip kişiler, kredi notlarını yükseltmek için ellerinden gelen her şeyi yapmalıdır.

Sicili bozuk olan insanlar için en tuhaf sorunlardan biri, bozuk sicillerinin nasıl düzeltileceğidir. Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar var mı? Sorunuza cevap arıyorsanız tek yapmanız gereken kredi kartı ve kredi kartı borç işlemlerinizi entegre etmek veya yapılandırmak ve bankaya yakın olmaktır. İstikrarlı nakit akışı sağlayarak, fatura ve hesap özetlerini ödeyerek bankanın bozuk kayıtlarını düzeltmek için adımlar atmanız gerekir. Bu yüzden sicillerini nasıl değiştireceklerini merak eden okurlar için tavsiye, borcunuzu geri ödemek için bir kredi almaktır. Bankalara dağıtılan tüm borcun tek çatı altında toplanması ve tek kanaldan ödeme yapılması mantıklıdır.

sicili bozuk olanlara kredi

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar Listesi

QNB Finansbank: Faiz oranları müşterinin başvuru puanına bağlıdır.

ING Bank: %1.44 faiz oranıyla borç transfer kredisi sunmaktadır.

Denizbank: Emeklilere özel fırsatlar sunuyor. Emekli olursanız ve başka bir bankaya borcunuz varsa, bordro ve borç transferi yoluyla %1,14’ten %1,34’e ve %1,41’e kadar değişken vadeli kredi alabilirsiniz.

Akbank: Akbank %1,46 faizle kredi alabilen bankalardan biridir. Kredi transfer süresi 12 aydır.

Aktifbank: %2,29 faiz oranıyla borç transfer kredisi sunan Aktifbank, 10.000 TL’ye kadar 36 ay vade sunmaktadır

Garanti BBVA: Değişen koşullara yanıt olarak 36 aya varan vadeli ve uygun faiz oranlı borç transfer kredileri sunan bankalardan biri.

Vakıfbank: Vakıfbank ve diğer bankalardan 18 ay ve 3 ay vadeli 20.000 TL ipotek için kredi ve kart borcunun hesaplanmasına ilişkin detaylı bilgiler içermektedir. Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar arasına girmektedir.

2 Yorum

  1. 60000tlye ihtiyacım var kredi notum 900 civarı ne yapmalıyım acil bankalar hiç bir durumda kredi vermiyor nasıl bulabilirim izmir konakta yasıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu