Kredi ve Kredi Kartı

Telefon Kredisi Veren Bankalar 2021

Yaşam koşulları içerisinde ortaya çıkan ihtiyaçlar doğrultusunda bankalar tarafından ihtiyaç kredisine benzer bir şekilde hazırlanan Telefon Kredisi kampanyası sayesinde telefon alabilmek mümkün olmaktadır

Telefon kredisi, Şartları ve işleyişi bir ihtiyacı karşılamaya yönelik olması nedeni ile ihtiyaç kredisiyle birebir aynı olacak şekilde düzenlenen krediler hakkında detaylı bir araştırma yapmak faydalı bir hamle olacaktır. Telefon satış işlemlerinde meydana gelen taksit kısıtlaması sebebi ile maddi anlamda zorluk çeken müşteriler için oluşturan kampanya dahilinde dönemsel ihtiyaçlar ve şartlar göz önüne alınarak birtakım revize işlemleri yapılmaktadır.

Bankalar ve telefon satan bayiler arasında gerçekleştirilen işbirliği doğrultusunda müşterilerin cazip koşullar altında istediklerine ulaşabilmesi amaç edinilmektedir. Müşteriler kendilerine en uygun olacak kampanyayı değerlendirme sürecinde faiz oranlarının mümkün olan en düşük seviyede yer almasını arzu etmektedir.

Uygun Faiz Koşulları İle Telefon Kredisi Veren Bankalar 2021

Telefon alım satımı yapan bazı teknoloji mağazaları ve Telefon Kredisi Veren Bankalar arasında yapılan anlaşmalar çerçevesinde müşteriler için 0 faizli kampanya düzenlemeleri yapılması söz konusu olmaktadır. Konuyla ilgili detaylara bakıldığında Vatan Bilgisayar ve Fibabank arasında yapılan anlaşmadan bahsedebilmek mümkündür. Düzenlenen kampanya dahilinde sıfır faiz koşulu ile telefon kredisi kullanılma fırsatı müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Beğendikleri telefonu almak isteyen müşteriler telefon bedelini 12 ay taksite böldürmek sureti ile ödeme şansı elde etmektedir.

Kampanya dahilinde kredi kullanmak isteyen müşteriler Fibabank üzerinden hayat sigortası yaptırmak zorundadır. Online sistemler üzerinden başvuru yapabilme şansının bulunduğu kampanya ile birlikte Telefon Kredisi Veren Bankalar 2021 hususunda arzu edilen telefonu kısa bir süre içerisinde satın almak mümkün olmaktadır. Düzenlenen kampanyalar belirli süreler ile sınırlandırılmakta olup Vatan Bilgisayar mağazalarına uğramadan işlem yapılabilmektedir. TC Kimlik No bilgisinin SMS olarak gönderilmesi ile birlikte süreci başlatmak mümkün olmaktadır.

Denizbank Tarafından Düzenlenen Telefon Kredisi Kampanyası

Telefon satın almak ve bu telefonun bedelini belirli taksitler halinde ödemek isteyen müşteriler için Denizbank tarafından da kampanyalar düzenlenmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlama adına Telefon Kredisi 2021 hususunda Medimarkt şirketi ile yakın işbirliği içerisinde bulunan Denizbank kampanyasında alınan kredi için 36 aya varan vade imkanı sunulmaktadır.

Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler Medimarkt mağazalarına uğramak suretiyle işlem yapabilme şansına sahip olmaktadır. Denizbank tarafından düzenlenen kampanyada taksit sayısı minimum 5 maksimum 36 olacak şekilde belirlenmiş olup yapılacak taksit sayısına bağlı olarak faiz oranlarında değişiklik yapılması söz konusu olmaktadır. Kredi kampanyasından yararlanmak için Denizbank veya Medimarkt kurumlarına ait kurumsal web sitelerini kullanmak da mümkündür.

İş Bankası ve Diğer Bankalar Tarafından Düzenlenen Telefon Kredisi Kampanyası

Telefon ihtiyacını gidermek isteyen müşteriler için kredi imkanı sunan İş Bankası bu konuda herhangi bir teknoloji mağazası ile anlaşma yapmamıştır. Bankaya başvuru yaparak Telefon Kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler %1,22 faiz oranı ile kredi alabilme imkanına sahiptir. Alınan kredi ile birlikte en uygun koşulları sunan teknoloji mağazasından telefon alabilme şansı elde edilmektedir. İş Bankası tarafından sağlanan kredilerde 36 aya kadar uzatılabilen vade seçenekleri müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Konuyla ilgili olarak detaylı bilgi edinmek isteyen müşteriler bankaya ait kurumsal web sitesini kullanarak veya bankanın şubelerini ziyaret ederek bu imkandan yararlanabilmektedir. Bankalar haricinde telefon ihtiyacını gidermeye yönelik çalışmalar yürüten ve faturalı hattın üzerine kredi kullandırma imkanı veren operatör bayileri mevcuttur. Arzu eden müşteriler kullandıkları faturalı hattın üzerine burada biriken puanları esas alınarak telefon satın alabilme şansına sahip olmaktadır.

  1. https://www.metfinans.com/en-uygun-kredi-veren-bankalar
  2. https://www.metfinans.com/dosya-masrafsiz-kredi-veren-bankalar
  3. https://www.metfinans.com/ogrenciye-kefilsiz-kredi-veren-bankalar
  4. https://www.metfinans.com/sicili-bozuk-olanlara-kredi-veren-bankalar
  5. https://www.metfinans.com/tatil-kredisi-veren-bankalar

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu