Banka İşlemleriKredi ve Kredi Kartı
Trend

60 Ay Vadeli Konut Kredisi Ziraat Bankası’ndan

Ziraat Bankası, yeni bir konut kredisi ile müşterilerine 60 ay vadeli olarak konut kredisi sunmaktadır. Müşterilerine konut kredisi imkanı sunmakta olan ziraat bankası, sıfır ya da ikinci el alımlarında oldukça düşük faiz oranları uygulayarak, konut kredisi kullanmayı düşünen müşterilerini sevindirmektedir.

Geçtiğimiz dönemler içeirisinde bildiğimiz gibi, kredi faiz oranları oldukça yüksek bir faizler ile karşımıza çıktı. Bir takım ev sahibi, emlakçılar vb. fırsatçılarıda unutmak mümkün değil tabi. Konuyu biraz daha detaylandırmadan önce belirtmek isteriz ki, kullanacağınız konut kredisi 12 aya kadar ödemesiz bir süreç hakkına sahip olduğu belirtilmiştir.

Ziraat Bankası’ndan Konut Kredisi

Sıfır konutlar veya ikinci el konutları almanız adına ziraat bankası, 500 bin Türk Lirasına kadar 60 ay vade ve 12 aya kadar ödemesiz seçeneği sunularak konut kredisi kullandırmaktadır. Türkiye sınırları içerisinde tüm iller bu fırsattan faydalanabilmektedir.

Ziraat Bankası 60 Ay Vadeli Konut Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye geneli güven ve fırsatlar açısından kişiler genellikle ziraat bankası kredilerine öncelik vermektedir. Ziraat Bankası konut kredisi için sistemden online olarak internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz öncelik olarak.

Ziraat Bankası müşterisi iseniz ve cep telefonunuzda ziraat bankası mobil uygulama var ise bu sizin için başvuru yapmak adına daha kolaydır. 60 Ay vadeli konut kredisi başvuru yaptıktan sonra kredi notu ve bir takım değerlendirmeler sonucu, başvurunuz olumlu/olumsuz olarak sizlere bilgi verilmektedir. Daha sonraki aşaması ise eğer olumlu olarak sonuçlandı ise başvurunuz, ilgili evraklar sizden istenilerek ziraat bankası şubesine gitmeniz gerekecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu