Banka İşlemleri
Trend

Kredi Kampanyalarına Bir Destek de Ziraat Bankası’ndan Geldi

Kredi Kampanyalarına Bir Destek de Ziraat Bankası’ndan Geldi

Kamu bankalarının tümü içerisinde adından sıkça bahsettiren Ziraat Bankası, yeni döneme hızlı bir giriş yaptı. Kredi kampanyalarını üst üste sıralayan banka bu gidişle vatandaşın yüzünü güldüreceğe benziyor. İşte merakla beklenen haberin detayları…

Ziraat Bankası son günlerde yaptığı iyileştirmeler ile adını daha fazla duyurmaya devam ediyor. Pandemi süresi botunca sıkça vatandaşın yanında olduğunu gösteren destekleri ile kendinden söz ettiren banka, yeni dönemde de bu hareketi devam ettirerek milyonlarca vatandaşın yararlanabileceği kredi kampanyalarına devam ediyor.

Bankanın yapmış olduğu bu zamana kadarki kampanyaların içerisinde en çok konuşulacak olanı ise, hiç şüphesiz bu sefer yaptığı olacak gibi görünüyor. Yapacak olduğu destek kampanyasında bu sefer esnafın yanında olmaya ve 6 ay geri ödemesiz olarak kredi vereceğini duyurmaya çoktan başladı.

Bu kredi kampanyasında Ziraat Bankası, farklı bir faizlendirme sistemi işlemeyi düşünüyor. Ziraat Bankası, tüm bu seçenekleri ise vatandaşların kendi rızasına bırakmak istediğini açıkladı. Ayrıca sabit faiz oranlarından hariç, değişken yapıdaki faiz oranlarını da sisteme sokacağını, bu durumun ise Ziraat Bankası’nın esnafların kredilerindeki alım işlemlerinde cirolarına göre yönlendirileceğini açıkladı.

ATM’lere Yeni Özellikler Geldi

Ziraat Bankası, kredi ve faiz oranlarının iyileştirilmesinin hemen ardından, sıkça sorulan ve merak edilen vadelerdeki değişimler içinde kolları sıvadı. Bu aralar sıkça konuşulacak bir konu olan 60 aya varan vade seçeneği ile vatandaşın vadeye daha sıcak bakmasının da önünü açtı.

Milyonlarca vatandaşın yararlanmak isteyeceği bu dev kredi kampanyasına ilgi şuan bile büyükken, geri sayımlar için tüm vatandaş beklemekte. Kısa süre içerisinde başvuruları almaya başlayacak olan yetkililer, başvurular için dört farklı yol olduğu haberini şimdiden vatandaş ile paylaştı.

Vatandaşın aklındaki tüm soruları rahatlık ile sorması ve cevaplarını açık bir dille alması için başvuruları şubelerden yüz yüze şekilde yapılmasını öneren yetkililer, yapılacak olan planlar konusunda bilgi alımının daha kolay olacağını düşünmekte.

Kredi destek kampanyasına yüz yüze başvuruda bulunabileceği gibi aynı zamanda online olarak da erişmek bir hayli kolay olacak. Bu esnada kişiler, internet bankacılığı kullanarak başvurularını tamamlayabilecek.

Tüm bu yolların ardından ise Ziraat Bankası’nın iletişim numarasından sesli asistan yardımı ile kredi kampanyası hakkında detaylı bilgiye de ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda Ziraat Bankası, bazı illerde bulunan ATM’lerinde de iyileştirmeler yaparak, ATM üzerinden kredi başvuru yapılabilmeyi olanaklı hale getirmeyi başarmıştır.

Bir Yorum

  1. Proje, iş, vergiler, faturalar ve daha fazlası için paraya ihtiyacınız var mı?
    diğer nedenlerden dolayı, kredilerimiz basit ve ucuz, bugün bize ulaşın.
    İhtiyacınız olan kredi,% 3 gibi düşük bir faiz oranı gibi herhangi bir kredi, bütçe ayarlayabiliriz, şimdi e-posta ile cevap verin:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu