Gündem
Trend

2021 Bezmialem Vakıf Hastanesi Tahlil Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır?

2021 Bezmialem Vakıf Hastanesi Tahlil Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bezmialem sonuç sorgula ekranı sayesinde tüm yaptırdığınız tahlil sonuçlarını görebileceğinizi biliyor muydunuz? Bezmialem Vakıf Hastanesi, hastalarının memnuniyeti en üst seviyede tutmak için internet üzerinden sonuç sorgulama ekranını kullanıma açtı.

Bezmialem sonuç sorgulama internet sitesi sayesinde ise, hastanede yaptırmış olduğunuz tüm tahlil sonuçlarınızı internet adresinden kolaylıkla görebileceksiniz. Bu sonuçları almak için ise tek yapmanız gereken, internet sitesiniz ziyaret edip T.C. kimlik numaranızı ve hasta numaranızı girmek olacaktır. Sonrasında yeniden kontrol etmek isterseniz aynı şekilde bilgilerinizi girip bu işlemi tamamlayabilirsiniz. Bezmialem tahlil sonuçlarını görmek istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken hastanenin internet sitesine girmektir. Daha sonrasında laboratuvar ortamında yapılan tüm tahlil sonuçlarınıza kolaylık ile ulaşmanız mümkündür.

Bezmialem Sonuç Sorgulama Ekranı

Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nin Tıp Fakültesi Hastanesi’nde daha önceden yaptırdığınız tahlil sonuçlarını görmek istiyor iseniz, bunun en kolay yolu hastaneye gidip araştırma yapmaktansa internet adresinden sonuç ekranını görmektir. Tahlil sonuçlarınızın ne zaman çıkacağını doktorunuz sizinle paylaşacaktır. Ona göre o saatte girip ekrandan tahlillerinizi kontrol edebilirsiniz.

İnternet Üzerinden Tahlil Sonuçlarını Öğrenmek

İnternet sitesinden sorgulama ekranına geldiğinizde bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurduğunuzdan emin olmalısınız. Hemen sonrasında ise, yapmanız gereken giriş tuşuna basmaktır. Görüntülediğiniz sayfada ise Bezmialem Vakıf Hastanesi’nden daha önce yaptırdığınız tüm tahlillerini sonuçlarına bakmanız mümkündür.

Aynı zamanda Bezmialem Vakıf Hastanesi hastalarına her defasında internet sitesine gidip sorgulama yapmasındalar diye, tek sorgulamada sonuçları indirme ve hatta mail yoluyla gönderme imkanı da tanımaktadır.

Bezmialem’den Telefon ile Sonuç Sorgulama

Peki ben internetten sorgulama yapmam öyle bir zamanım yok ya da internet kullanamıyorum diyenler, Bezmialem Vakıf Hastanesi sizleri de düşünmüş. Sizler için telefondan tahlil sonucu sorgulayabileceğiz bir ortam oluşturmuş. Hastaneden doktor yanına giriş için kullandığınız barkodun üzerindeki hasta numaranızı ve T.C. kimlik numaranızı söyleyerek tahlil sonuçlarına rahatlık ile oturduğunuz yerden ulaşabilirsiniz.

Bezmialem’de Tahlil Sonuçları Ne Zamana Çıkar?

Her hastanede olduğu gibi Bezmialem Vakıf Hastanesi’nde de sabah saatlerinde vermiş olduğunuz kan ya da idrar tahlillerinizin sonuçlarını yanı gün öğleden sonra almanız mümkündür. Aynı zamanda hastanenin yapmış olduğu bir güzellik ise, tahlil sonuçlarınız çıktığı zaman cep telefonunuza bilgi gelmesi olmaktadır. Sonrasında tahlil sonucunuzu öğrenmek size kalmış diyebiliriz. İster gidip öğrenirim yine deyin, ister internetten halledin ya da isterseniz kolaylık ile telefondan arayarak sorgulayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu