Gündem
Trend

Fotoğraf Canlandırma Uygulaması Hakkında Bilgiler

Gündem konusu olarak fotoğraf canlandırma adına bilgileri aktarmak için sizlere ilgili konu olan Deep Nostalgia uygulaması hakkında bilgiler ve detaylara yer vereceğiz.

Fotoğraf Canlandırma Uygulaması Deep Nostalgia Nedir

Deep Nostalgia uygulaması oldukça ilgi görmüştür. MyHeritage tarafından geliştirilen uygulama ölmüş olan kişi veya kişilerin resimlerini canlandırmak adına Deepfake teknolojisi ile sağlamaktadır.

Duvarda asılı olan resimleri, hatıra olarak saklı tutmakta olduğunuz sevdiğiniz kişileri canlandırmak amacını benimsemiştir. Hatta bir diğer özellik ise, fotoğrafları canlandırdığı gibi aynı zamanda gülümseten özellik sağlanabilmektedir.

Fotoğraf Canlandırma Deep Nostalgia Nasıl Kullanılır

İlgili olan site ve uygulama içerisinde, fotoğraf yükleme seçeneğini kullanarak dilediğiniz görseli canlandırmanız mümkündür. Sisteme fotoğraf yükleme işlemi 30 sn sürmektedir. 30 sn işlemin ardından, sitemini algıladığı resimi sağa sola hareket ettiren ve aynı zamanda gülümseten bir video sizlere sunulmaktadır.

Özellikle belirtmek isteriz ki, sizlere sunulan ve hazırlanan videoyu alabilmeniz için siteye veya ilgili uygulamaya üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer bilmeniz gereken husus 15 adet hakkınız bulunmaktadır. Üyelik tamamen ücretsiz olup, sonraki kullanımlarda ücret talep edilecektir. Deep Nostalgia kullanmak adına MyHeritage site adresini ziyaret edebilirsiniz veya uygulama indirerek kullanabilirsiniz. Konu altından sormak istediklerinizi bizlere sormaktan çekinmeyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu