Kripto Para

Altcoin yükselişi devam edecek mi? – 2021

Kripto paralara olan ilgili her geçen gün artmaya devam ediyor. Peki, son dönemde yapılan yatırımlar piyasaları nasıl etkiledi? Altcoin piyasasında son durum ne ve neler bekleniyor?

Özellikle Bitcoin’in bu kadar yükselmesi sonrasında altcoin ilgisi giderek arttı. Ethereum, Polkadot ve Binance Smart Chain başta olmak üzere birçok yatırımcı bu paralara yönelmeye başladı.

altcoin

Altcoin ANKR piyasa değerini %137 Arttırdı

Bu 3 kripto para ve diğerlerine de ulaşım sağlanabilen ANKR hem sistem düzeltmeleri yaparak hem de yeni ortaklıklar kurarak piyasa değerini önemli ölçüde arttırdı. Yapılan ortaklıklar sonra ANKR %137’lik bir artış yaşadı. Bu yükselme öncesinde ANKR 170 milyon dolar dolar civarında bir değere sahipti.

Ethereum (ETH)

Düzenli olarak yükselmeye devam eden ve hareketli ortalamada orta noktanın üzerindeki RSI, alıcılar için küçük bir avantaja işaret ediyor. Lakin büyük yatırımcılar ortalamayı çizginin altına çekerlerse, kısa vadede kar Bu durum da fiyat 1.455 $’a ve ardından 1.289 $’a düşebilir.

Binance Coin (BNB)

Binance Coin (BNB) 11 Mart’ta  309 doların üzerine çıktı. Bu fiyatı düşürmek için çalışmalar yapılsada agresif alımlar nedeni ile ilk etapta fiyat aşağıya çekilemedi. Önümüzdeki dönemde 265 dolar ile 309 dolar arasına fiyat çekilebilir. Ancak bazı görüşlere göre bu sınırlandırmanın pek de mümkün olmayacağı ve BNB fiyatlarının 350 dolara kadar yükselebileceğini belirtti.

Cardano (ADA)

Cardano (ADA) 1.0683 $ ile 1.2303 $ aralığında kaldı. Fiyat ilk baştakine döndüğünde bir süre daha bu seviyede tutulması ise mümkün. Değişimlere bağlı olarak ADA fiyatı 1.2303’ün üzerine çıkarsa, yükselmenin öncelikle 1.35 sonrasında ise 1.50’ye kadar çıkabileceği düşünülüyor.

Ancak fiyat 1 doların altına düştüğünde ise bu inişin 0.8 dolara kadar devam edeceği tahmin ediliyor.

Litecoin’in (LTC)

Litecoin’in (LTC) bir süredir 205,18 direncindeydi. Bugün bu direnç kırıldı ve yukarı yönlü bir değişim yaşandı. Bu artışın 246 dolar seviyesine çıkarılması için çalışılıyor. 20 günlük EMA yükselmeye başladı ve RSI 62’nin üstüne yükseldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu