Yapı Kredi Hesap No Nerede Yazar? TL Kart Hesap No Öğrenme

Yapı Kredi, Acil bankacılık işlemlerinde hesap numarasına hemen erişmek istiyoruz. E tabii hal böyle olunca ne nerede yazıyor bilemiyoruz. Bugün internette en çok araştırılan bankalardan birisi olan Yapı Kredi hesap no bulma hakkında bir içerik paylaşacağız.

Yapı Kredi hesap no, hesabınıza bağlı olan TL Kart’ın üzerinde ne yazık ki yazmıyor. Bazı bankalar hesap numarasını yazsa da Yapı Kredi’de böyle bir seçenek henüz yok. Bu nedenle en kolay yol, Yapı Kredi mobil uygulamasını indirerek veya internet şubesine girerek hesap no’yu öğrenmek.

tl card nedir

Yapı Kredi Mobil uygulamasını Google Play üzerinden indirmek için tıklayın. 

Yapı Kredi Mobil uygulamasını App Store(iOS) üzerinden indirmek için tıklayın. 

Mobil şubeye girdikten sonra Hesaplarım -> Hesap Bilgileri adımını takip ederseniz Yapı Kredi hesap no öğrenme işlemini kolayca yapabilirsiniz.

view

Bunun dışında diğer seçeneğinizin de internet şubesi olduğunu söylemiştik. İnternet bankacılığı üzerinden giriş yaptığınızda (aşağıdaki resimde yer alan) Hesaplarım kısmına giderek hesap no’yu kolayca öğrenebilirsiniz.

yapi kredi internet subesi yenilikleri neler 2

Yapı Kredi Hesap No Kaç Haneli?

Yapı Kredi Bankası hesap numaraları “1234 – 12345678” şeklindedir. Yapı Kredi hesap no 8 haneden oluşmaktadır.

admin

MetFinans en uygun kredi ve banka şartlarını araştırarak en güncel bilgileri sunar. Aynı zamanda kredi kartı, banka işlemleri,sigorta, KOSGEB gibi pek çok konuda da sizi bilgilendirir. Paranızı yönetmek ve ihtiyaçlarınızı gidermek için bizi takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.