Banka İşlemleriGündem

Hangi Banka Ne Kadar Promosyon Veriyor

Emeklileri ilgilendiren konulardan biri de hangi banka ne kadar promosyon veriyor haberleri olmaktadır. 2021 yılı itibariyle ek gelir elde etmek adına, emeklilere 2021 promosyon veren bankalar hangileridir, nedir? Bunlar hakkında detaylı bilgi edinmek adına maaşa göre, kampanyalar değerlendirilir ve bu şekilde 500 TL’den tutun da 2550 TL’ye kadar seçeneklerde bankaların verdiği promosyonlarda en iyi şekilde faydalanabiliyorsunuz. Emeklilere özel olarak bu promosyonları bankalar ne kadar veriyor, hangi emekli 2021 yılında promosyon olarak ne kadar alır? Bilgisi merak edilen konudur.

2021’de Bankalara Göre Promosyon Miktarları

İlk akla gelen bankalara göre emekli promosyon veren bankalar neredeyse tamamıdır. Bu bankaların listesi, bu bankaların ne kadar verdiğini bir liste halinde sizlere hazırladık. Siz de bu şekilde rekabet eden bankalar, birbirleri arasında ne kadar paylaştıracak ne kadar verecekleri hemen siz de bilgi sahibi olabilirsiniz.

Akbank Bankası, emeklilerine 500 TL’den başlayıp 750 TL’ye kadar promosyon sunuyor. Akbank promosyon emekli maaşları geçiş yapıldığında, vereceği bu promosyonlar ile birlikte maaşlara göre doğru orantıda promosyon dağıtıyor. Eğer maaşınız düşükse, aynı oranda promosyon alıyorsunuz. Eğer maaşınız yüksekse, ona göre promosyon alabiliyorsunuz. En önemli konu olarak emeklileri ilgilendiren bu konuyla beraber bankalar için rekabetçi tutarlar önemli oluyor. Akbank Bankasının verdiği promosyon detayları şu şekildedir:

  • 500 TL
  • 625 TL
  • 750 TL şeklindedir.

Denizbank Bankasına baktığımızda ise, hangi banka ne kadar emekli promosyonu veriyor diye düşünüldüğünde 2021 yılında promosyon miktarları Denizbank için de öğrenilmiştir. Buna göre 675 TL veren Denizbank Bankası en fazla ise 1000 TL’ye kadar ödeme yapacaktır. Denizbank’ın en büyük avantajlarından biri de eğer yakınınız emekli ise ve yönlendirirseniz referans olduğunuz için banka sizlere 100 TL olarak da ödeme yapıyor. Bu da referans olan kişiler için özel olarak tanımlanan bir promosyon gibi görebilirsiniz. Denizbank, bu süreçte 675 TL, 850 TL ya da 1000 TL gibi 3 farklı türde promosyon veriyor.

Fibabank Promosyon Ücretleri 2021 Ne Kadar?

Diğer bir taraftan Fibabanka’ya bakıldığında da bu banka doğrudan emekliliğini getiren kişilere 500 TL, 625 TL ya da 750 TL gibi 3 farklı ödeme seçeneklerini sunuyor. Bunlar, emeklilere özel olarak sunulan promosyonlardır. Hangi banka ne kadar promosyon veriyor konusunda yapılan merak konusunda Fibabanka bilgileri de bu şekilde olmaktadır.

En çok promosyon ne kadar veriyor diye merak edilen bankalardan biri de Garanti BBVA bankasının kampanyası da oldukça dikkat çekmektedir. Bu bankaya bakıldığında, 750 TL, 875 TL ya da 1000 TL olmak üzere 3 farklı miktarda kampanyası bulunan Garanti BBVA bankası, aynı zamanda dijital ortamda yapılan başvurulara göre de para dağıtıyor.

Eğer ki Garanti BBVA Bankasına gelip de dijital üzerinden başvuru yaparsanız, maaşlarınıza ek olarak 50 TL, 125 TL ya da 200 TL gibi yüklemelerden de faydalanabiliyorsunuz.

Halkbank Bankası, emeklilere özel promosyon ödemeleri yapan diğer bankalar arasında en önemli şekilde yer alan bankalardan biridir. Devlet bankası olduğu gibi emekli olan birçok kişinin de otomatik olarak emekliliğinin başlatıldığı bankalardan biridir. Eğer Halkbank Bankası üzerinden emekli maaşını alırsanız, bankanın verdiği promosyon ücretleri 2021 yılı itibariyle 500 TL ile 750 TL arasında değişmektedir. Özel kampanyalarla beraber imkanlarından da faydalanacağınız bu banka için 500 TL, 625 TL ya da 750 TL gibi promosyon ödemelerinden yararlanacaksınız.

İş Bankası, Türkiye’de en güvenilir bankalar arasında yer alan, dikkatleri üzerine toplayan bir diğer banka oluyor. Hangi banka 2021’de ne kadar promosyon verecek emekliye gibi bir konu içerisinde 750 TL ile 1000 TL arasında promosyon demeleri yapıyor. Promosyon ödeme aralıkları ise 750 TL, 875 TL ya da 1000 TL olmak üzere 3 farklı tutar oluyor. En avantajları banaklar arasında yer alıyor denilebilir.

ING Bank tercih edildiğinde ise önemli ve dikkat çekici bir kampanyayı sizlere sunacak gibi duruyor. 750 TL’lere kadar çıkan promosyonlarla beraber 750 TL harcama yapıldığında, her ay için banka emeklisi olan kişilere de 50 TL promosyon veriyor. 3 sene içerisinde ise 2550 TL gibi bir promosyon alma gibi bir imkanınızda doğmuş olacaktır. Gerçekten en iyi promosyon miktarlardan biri olacak gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu