Banka İşlemleri

İş Bankası Altın Hesabı Nasıl Açılır

İş Bankası Altın Hesabı Nasıl Açılır

Türkiye’nin En büyük bankalarından bir tanesi olan Türkiye İş bankasında nasıl altın hesabı açma diye sitemize bir çok yorum gelmektedir.

Sizler için detaylı anlatarak altın hesabı oluşturalım.  Altın hesabı ne işe yarar öncelikle birikim yapmak isteyenler için harika fırsat olup altınlarınızı anlık olarak mobil bankacılıktan anında alıp satabileceğiniz  kolaylıkla anlık al sat yapabileceğiniz bir platformdur.

Böylelikle birikimlerini kolay şekilde biriktirebilir ve  arttırabilirsiniz. birikim yapmak için ve şu dönemde altın hesabı açarak altınlarınızı kolayca biriktirebilir anlık olarak kar  ve zararlarınızı görebilirsiniz.

İş bankası altın hesabı açtığınızda sizlere  çok yönlü olarak yaraları olacaktır ve faydasını zamanla göreceksiniz.  Altın hesabı açtığınızda sıfır risk  ile garantiye alıp birikimlerini  arttırabilirsiniz.  . Altın hesabı açtığınızda  7/24 saat anlık olarak al sat yapabilirsiniz. Siz değerli okuyucularımız da İş Bankasından vadeli ve vadesiz altın hesabı açarak birikimleriniz değerlendire bilirsiniz.

iş bankası altın hesabı

İş Bankası Altın Hesabı Nasıl Açılır

 

Faydalarından bahsettik şimdi altın hesabı nasıl açılır onu anlatalım, İş bankasından 2 türkü açabilirsiniz 2’side çok basit şekilde açabiliyorsunuz. Mobil bankacılık veya Banka şubelerine giderek kolayca açtırabiliyorsunuz.  ve açtırmadan önce mutlaka İş bankası TL hesabınız olmak zorundadır.  eğer ki internet üzerinden alıp satım yapmak istiyorsanız kesinlikle mobil uygulama kullanmanız gerekmektedir.

İlk defa hesap açtıranlar için Türkiye iş bankası tarafından sizlere vadesiz TL hesabı açılır.  Vadesiz hesabınızdaki 1 gram 995/ 1000 saf altın ise 1 xau değerine eşit olarak kabul görmektedir.  Size sunulan vadesiz altın hesabının 100.000 TL’si tasarruf mevduat sigortasına tabi tutulacak ve birikimleriniz garanti altına alınacaktır.

Değerli okuyucularımız daha detaylı bilgi için bankanıza uğramanız ve bu olanaklardan yararlanmak istiyor iseniz daha net ve gerekli bilgiler banka personeli tarafında sizlere iletilecektir.

Altın hesabı kolayca açtırabilir ve kullanımı oldukça basittir her geçen zaman içerisinde  bankacılık adına her şey daha da gelişiyor bu sayede mobil uygulamalar da  kullanıcıları için kullanışı kolaylaştırma adına  geliştiriliyor. Yine aklınıza takılan sorular olursa bu konumuz üzerinden yorum yaparak yardım isteyebilir yada aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu