Banka İşlemleri

Enpara Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türkiye sınırları içerisinde hizmet veren bankalar müşterilerinin taleplerini yerine getirmek için iletişim yolları konusunda birçok çözüm üretmektedir. Bu çözümler dahilinde telefon bankacılığı gibi bir hizmet uygulamaya koyuldu ve müşteriler işlemlerini şubelerde bulunan müşteri temsilcileri aracılığıyla değil telefon konuşmasında karşısında bulunan müşteri temsilcisi aracılığıyla gerçekleştirmektedir. Bu yol şubede bulunan görevli ile görüşerek sorunlara çözüm üretmek kadar kolay olmasının yanı sıra vakittende kazanmaya yöneliktir.

Ancak müşteri temsilcileri ile görüşme yapmak yoğunluktan dolayı bazı durumlarda çok zor olabiliyor bu gibi durumlarda enpara müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolları adeta kurtarıcı görevi görüyor. Enpara’nın herhangi bir şubesi olmaması müşterinin mecburi olarak interaktif yollar ile iletişim kurmasına sebebiyet vermektedir. Buna rağmen Enpara Türkiye’de müşteri etkileşimi en yüksek olan bankalar sıralamasında ilk sıralarda gelmektedir. Bu konuya detaylıca giriş yaparak sizlere gerekli bilgilerin aktarımını sağlayalım.

Enpara Müşteri Hizmetleri

Enpara, müşterileri ile iletişimini daha iyi hale getirmek amacıyla sorunlara çözüm bulma ortamı olarak çözüm merkezini kullanmaktadır. Bankanın hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorunuz olması durumunda enpara müşteri temsilcisi ile hızlı bir görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmet ile iletişim kurmak için herhangi bir şekilde mesai saatleri içerisini beklemenize gerek yok.

Bu araçla işlemlerinizi 7 gün 24 saat hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Ancak müşteri temsilcisi ile görüşme yapmak istediğinizde 08:00 ile 01:00 saatleri aralığında aramanız daha iyi olacaktır. Bunun sebebi ise müşteri temsilcisinin sadece bu saatler aralığında aktif olmasıdır. 08.00 – 01:00 saatleri dışında müşteri temsilcisine özel mesaj bırakarak size bir sonraki mesai saati içerisinde doğrudan geri dönüş yapacaktır. Enpara çözüm merkezi ile gerçekleştirebileceğiniz işlemler aşağıda belirtilmiştir.

  1. Kayıp, çalıntı ve şüpheli işlem gibi durumlarda bu yol ile kartınızı ihbar ederek kullanıma kapatabilirsiniz.
  2. Enpara internet şubesi aracılığıyla yaptığınız başvuruların durumunu sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.
  3. Halihazırda kullandığınız kredi veya banka kartınızı yenileme talebi yapabilirsiniz.
  4. Kredi kartı veya banka kartı teslimatı için adres değişikliği bildirimi yapabilirsiniz.
  5. Hesabınıza veya herhangi bir kanala bloke koyabilirsiniz.
  6. Gün içerisinde hesabınızdan çıkan ve hesabınıza gire paralar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Enpara Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021

Enpara müşteri hizmetlerine direk bağlanma hizmetinden faydalanmak için ilk olarak 0850 222 36 63 numaralı hattı aramanız gerekmektedir. Bu numara aracılığıyla herhangi bir şekilde sıra beklemenize gerek kalmadan 08:00 – 01:00 saatleri aralığında doğrudan telefon görüşmesi yapabilirsiniz.  Yani kısacası enpara müşteri hizmetlerine bağlanmak için herhangi bir aktivasyon sergilemenize gerek yoktur. Sadece sizi yönlendirecekleri tuşlama menüsünden ilgili menüye giriş yaparak oradan doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Enpara Müşteri Hizmetlerine Bağlanma Süresi

Enpara müşteri hizmetlerine bağlanma süresi sorusunun cevabı bankanın tamamen interaktif olarak çalışmasından kaynaklı olarak çok kısadır. Bu süre sadece müşteri temsilciliğinde yoğunluk yaşandığı durumlarda uzayacak olup maksimum 2 dakika beklemeye alınacaksınız. Sürenin tamamlanmasının ardından direk olarak müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamaya başlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu