Diğer

İhtiyaç Kredisi ve Konut Kredisi

Finansbank

Finansbank birçok konuda olduğu gibi para ihtiyacında bulundukları anda da müşterilerini yalnız bırakmıyor. Müşterilerine ihtiyaç kredisi ve konut kredisi imkanlarını uygun faiz oranlarıyla sunarken, herkesin ihtiyaçlarını giderebilmesini amaçlıyor. Bireysel olarak kişiler bazı durumlarda nakit ihtiyacına düşebilirler. Her ihtiyaca yönelik ayrı kredi çeşidinden faydalanabilecek kişilerin, yalnızca başvuru yapması ve gelecek onay mesajını beklemesi yeterlidir. Borç ödemeleri için kredi ihtiyacı duyan kişiler, borç kredisi seçeneğinden yararlanabilirler. Yalnızca %1.47 oranla verilen bu kredi kişinin borçlarını kapatmaya yöneliktir. Başka bankaya borcu bulunan müşteriler bankamıza başvurabilir ve krediyi talep edebilirler. Kredinin onaylanması sonucunda kişinin borcu olduğu bankadaki borcu silinecek ve bankamıza transfer edilecektir. Kredi kartı borçlanmaları için ise elden ödeme yapılarak kişilerin borçlarını kapatması amaçlanmıştır.

MUTLAKA GÖZ AT :  İZTO Borç Sorgulama

Ev Kredisi

İhtiyaç kredisi ve konut kredisi seçenekleri ve kredibak.com ile müşterilerin her an yardımına koşan Finansbank’ta uygun oranlarla kredi çekmek mümkündür. Kişiler direkt olarak ev almak için standart konut kredisine başvurabilir ve %1.63 oranla ev sahibi olma imkanı bulabilirler. Bu kredi için 180 aya kadar vade yaptırabilmek mümkündür.

Evini değiştirecek ve başka eve geçmeyi düşünen kişiler için de özel kredi bankamız şartlarında mevcuttur. Kişiler ödeme planına 12 ay ara ile kendileri balon ödeme adı altında para yatırırlar. Bu işlemler gerçekleşirken kişiler, kendi tercih ettikleri herhangi bir zaman içerisinde yeni bir eve sahip olabilirler. %1.45’ten başlayan faiz oranları ile evini değiştiren kredi seçeneğinden yararlanmak oldukça kolaydır.

MUTLAKA GÖZ AT :  Kripto Para Analizleri

Kişiler bankamız üzerinden ihtiyaç kredisi ile konut kredisi başvurularında ödeme planlarını kendileri oluşturabilirler. Banka üzerinde yapacakları başvurularda artan ve azalan konut kredisi seçenekleri mevcuttur. Bu kredilerin ödemelerini kişi kendisi belirler ve kişinin belirlediği düzene göre ödeme planı düzenlenir. Ödemeler kişinin tercihine göre azalarak ya da artarak yapabilir.

Kentsel dönüşüm planı dahilinde evi bulunan kişiler, üzerine belirli bir miktar eklemek ve yeni evlerine geçmek isteyebilirler. Bu kişiler için özel oluşturulan kredi planlamaları ile Finansbank olarak daima yanınızdayız. Müşterilerimize özel olarak 1 ile 59 ay arası vade için %1.45 faiz oranı sunuyoruz. 60 ile 120 ay arası vade seçeneklerinde de ise kişilere %1.44 faiz oranı sunuyor ve ödeme planı oluşturuyoruz. İhtiyaç kredisi ve konut kredisi gibi farklı kredi seçeneklerini kendi ihtiyacına göre seçebilirsiniz. Bankamıza özel faiz oranlarıyla kredi çekmek için hemen başvuruda bulunabilir ve iletişime geçerek kredinizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu