Kredi ve Kredi Kartı

TEB Bonus Nerede Kullanılır?

TEB Bankası bonus puanları sahibi olmak için harcama yapmak temel konulardan biridir. Bankanın kampanya dahil olduğu kredi kartı kampanyalarıyla beraber kullanarak, bonus puanları kazanabilirsiniz. TEB kartlarınızla beraber yapacağınız tüm alışverişlerinizde her zaman kampanyalara katılabilir ve yıllık 1000 TL gibi yüksek meblağlarda kazançlar elde edebilirsiniz. Türkiye Ekonomi Bankası ile anlaşmalı olan birçok mağazada istediğiniz gibi direkt alışverişlerinizde puanlar toplayabilirsiniz. TEB üye iş yerlerinde yapacağınız tüm alışverişlerle beraber para puan kazanmak mümkündür.

 

Genel olarak TEB Bankası tarafından harcama kampanyaları düzenleniyor ve her aya özel olarak harcama kampanyalarında düzenli şekilde ne kadar fazla tüketirseniz buna göre bonuslar kazanabilirsiniz. En çok kullanılan kampanya, TEB bankası tarafından sunulan TEB yakıt bedava kampanyasıdır. İstenen limitler çerçevesinde harcamalarla beraber bedava yakıt puanlarından yararlanabilirsiniz.

 

Bonus puanlar kazanırken bir yandan da TEB ile harcamalar yaparken her zaman kazanmaya devam edersiniz. En çok kazandıran kart türü TEB kredi kartı olurken, bu kart türleriyle beraber hem bonus kazanır hem de taksitli alışverişler yaparak kazanmaya devam edebilirsiniz.

 

Teb Bonus Puan Nasıl Kullanılır?

TEB Bankası ya da Türkiye Ekonomi Bankası olarak bilinen bankada verilen hizmetlerle beraber kazanılan bonuslar noktasında kampanyalarla beraber çokça tercih edilen birçok açıdan bonus puanları kazanmak için direkt olarak müşteriler market ve mağazalarda bu kazandıkları bonusları kullanabilirler. Benzin istasyonları, web sitelerden alışverişler ya da marketler, bonus kullanımı için öncelikli olarak akla gelen yerlerdir.

 

TEB bonuslarını takip ederseniz ve buna göre harcamalara göre bonus kazanmak isterseniz 1 yılda yaklaşık 1000 TL gibi tutarlarda bonus kazanmak mümkün oluyor. Bunu sağlayan TEB bonus puanlarıyla beraber Türkiye’de birçok anlaşmalı adreslerde bu puanları kullanabilir, keyifle alışverişler yaparken ihtiyaçlarınıza göre kullanmış olabilirsiniz.

 

Kartınızda bonus biriktirdiğiniz tüm puanları nakite çevirerek kullanmak istediğinizde, tercih edeceğiniz alışveriş mağazalarının tamamında kredi kartınızı paylaşırken direkt olarak bonuslarınızdan harcama yapmak istediğinizi söyleyerek biriktirdiğiniz bonusları tüketebilirsiniz.

 

Teb Bonus Puan Nerelerde Kullanılır?

Türkiye’de birçok adreste bonus puanları kullanabilirsiniz. Marketler, çeşitli teknoloji ve giyim mağazaları, internetten alışverişlerinizin birçoğunda veya çeşitli benzinliklerde yapacağınız tüm alışverişlerde TEB bonus puanları kullanabilir ve faydalanabilirsiniz. Bonus kredi kartı bonus puanlarınızda market olarak değerlendireceğiniz Kipa, Şok, A101 ya da Real gibi marketlerde istediğiniz gibi TEB bonuslarınızdan faydalanabilirsiniz.

 

Bonus kredi kartı puanlarınızı kullanacağınız internet siteleri de günümüzde birçok sayıda bulunmaktadır. Bunlar markafoni, teknosa, N11 gibi internet siteleridir. Özel indirimli zamanlarda bu puanlarınızı buradaki adreslerde kullanabilir ve internetten alışveriş yaparken puanlarınızı çok rahat şekilde kullanarak siz de harcama yapabilirsiniz.

 

Bonus kredi kartı bonus puanları topladıkça kazanacağınız, kazandıkça harcayacağınız benzinlikler ise Total, Opet akaryakıt, BP ve Petrol Ofisi gibi adresler olacaktır. Buralarda araçlarınız için alacağınız tüm akaryakıtlarda istediğiniz gibi kampanyalardan faydalanabilir ve ödemelerinizi de basit bir şekilde kartınız içerisinde biriktirdiğiniz bonus puanlarınızla beraber yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu