Kredi ve Kredi Kartı

TEB Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?

Türkiye’de herhangi bir gelire sahip olmayıp buna rağmen acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bankalardan kredi kullanmak isteyen kişiler gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkında araştırmalar içerisine giriyor. Bu araştırmalar neticesinde kendisine en uygun olan bankayı bulup gerekli başvuruları eksiksiz olarak yerine getirmek için adımlar atmaya başlıyor.

2021 teb gelir belgesiz kredi fırsatından yararlanmak istiyorsanız teb bankasının bazı şartları var.Tabi ki ön onay aşamasından geçmeniz için illa ki kredi puanınız belirli rakamın üstünde olması gerekiyor. Daha sonrasında TEB gelir belgesiz krediden yararlanabilirsiniz.

Türkiye’de birçok kesime hitap eden ve gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında bulunan teb, müşterilerinden herhangi bir şekilde belgelenebilir gelir talep etmeden 12.500 Türk lirasına kadar kredi desteği verebiliyor. Bu kredinin geri ödemeleri yaklaşık olarak 18 aylık vadelerde yapılıyor. Her ne kadar durum böyle olsa da kullanıcılar geri ödemelerde muhakkak bilinçli davranmalı ve banka ile arasını bozmamalıdır. Türkiye’de gelir belgesiz kredi teb tarafından verilirken bu yazımızda kredi imkanı ile ilgili tüm bilgileri bulabileceksiniz.

TEB Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Aktif olarak hizmet verilen CEPTETEB uygulaması aracılığı ile gelir belgesiz kredi başvurusu direkt olarak anlık yapılabiliyor. Bu sayede müşteriler hem düşük faiz olanaklarından yararlanıyor hem de imza, senet ve bordro gibi belgelerle hiçbir şekilde uğraşmıyor. Bu kredi belgesiz veriliyor olsa da tamamen bankalar ile daha önceki işlem geçmişi dikkate alınarak veriliyor. TEB gelir belgesiz kredi fırsatlarından yararlanacak olan müşterilerin bazı şartları yerine getirmesini istiyor. Bu şartlar;

  1. Diğer bankalara borç kaydının bulunmaması,
  2. TEB müşterisi olması,
  3. TEB ürünlerini aktif olarak kullanıyor olması,

Bu şartları yerine getiren kullanıcılardan herhangi bir belge talep edilmeden onaylanması durumunda gelir belgesiz kredi onaylanıyor. Alabileceğiniz kredinin üst limiti 12.500 Türk lirası ile sınırlı olup daha üst miktarlarda kredi talep edemiyorsunuz. Başvurularınızı CEPTETEB uygulaması üzerinden ve bu adresten sadece T.C Kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı girerek yapabiliyorsunuz.

TEB Kredi Başvurusu 2021

2021 yılına gelindiğinde Türkiye Ekonomi Bankası hizmet yelpazesini olması gerekenden daha fazla geliştirerek birçok kredi ürününü kullanıcıların beğenisine sunmuştur. Bu sayede kullanıcılar kolayca hizmetlerden faydalanabiliyor ve maddi ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Her bankada olduğu gibi belirli miktarlara kadar verilen gelir belgesiz kredi bu bankada bu miktarın üstüne çıkılması durumunda belge arzı ile tamamlanıyor. Eğer banka tarafından belirlenmiş 12.500 Türk lirası limitinin üzerinde bir ihtiyacınız var ise farklı kredi yöntemlerinden faydalanarak teb kredi başvurusu 2021 yılında çok kolay bir şekilde yapılmaktadır. Türkiye Ekonomi Bankası tarafından sunulan bazı kredi ürünler şunlardır;

  1. İhtiyaç Kredisi
  2. Mağaza İçi Kredi
  3. CEPTETEB İhtiyaç Kredisi
  4. Bireysel Finansman Kredisi
  5. Arsa Kredisi
  6. TEB Pratik İhtiyaç Kredisi
  7. PTT’den TEB Jet Kredi

Her kredi kampanyası kendine göre farklı farklı şartları barındırmaktadır. Bu şartlar yerine getirildiği durumlarda gerekli evraklar tamamen hazırlanmış bir şekilde şubeler aracılığıyla başvuru kabul etmektedir.

TEB Gelir Belgesiz Kredi Faizi Ne Kadar?

Türkiye Ekonomi Bankası 01.2021 tarihi itibariyle kredi faiz oranlarında detaylı bir düzenleme yaparak kullandığınız kredinin vadesine bağlı olarak %0.95’lik oranlarda kredi alabiliyorsunuz. Bu kredinin ödemeleri tamamen bu oranın üzerinden hesaplanarak ihtiyaçlarınızı gidermeniz için sizlere sunuluyor. Teb kredi faiz oranları 2021 yılında diğer yıllara göre daha makul seviyelerde olup kredi çekmek isteyen kişiler tarafından tercih edilen bir banka haline gelmiştir. Paragrafın başında bahsettiğimiz gibi banka bu yıl yeni bir düzenleme getirdi ve tüm vadelerde uygulanacak faiz oranları %0.95’e sabitlendi. Banka müşterilerine kredi verirken 4 farklı vade seçeneği olmak üzere 12, 36, 48 ve 60 ay vade imkanı sunuyor. Bu doğrultuda size en iyi ödeme planı çıkarılarak kullandığınız kredinin ödemelerini de düzenli bir şekilde yapmanıza destek olunuyor.

TEB Gelir Belgesiz Kredi Erken Ödeme İndirimi Var Mı?

TEB verdiği kredilerin geri ödenme süreci içerisinde müşterilerin aldığı kredileri erken kapatma durumlarında herhangi bir indirim uygulamıyor. Bu durum ise kullanıcılar pek hoşuna gitmese de gerekli ödeme planlarında yapılan kolaylıklar bu sonucu ortaya çıkarmaktadır. Eğer elinize toplu bir para geçtiyse ve bu para ile kredinizi kapatmayı düşünüyorsanız kredi verilirken uygulanmaya koyulan faiz oranını da ödemek zorunda olduğunuzu bilmeniz gerekiyor. Teb kredi erken ödeme yerine taksitlerinizi düzenli bir şekilde ödemeyi tercih etmek daha faydalı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu