Kredi ve Kredi Kartı

Şubeye Gitmeden Anında Kredi Veren Bankalar

Kredi almak artık o kadar zor olmadığından, birçok banka şimdilerde şube bile açmadan anında kredi veriyor. Hemen kredi onayı veren bankalar, bu hizmetle bankaya gitmeden ihtiyacı olan kişilere kredi sağlayarak hem zaman kazanırlar hem de kazandırırlar. Aşağıda bahsedeceğimiz gibi, mevcut kredi veren bankalar arasında; İş Bankası, Ak Bankası, Ziraat Bankası, Garanti Bankası öne çıkıyor. Ön onay almadan kredi almak isteyenler için hızlı kredi başvurusu hakkında her şey bu yazıda. En kolay kredi veren bankalar işte bu yazıda yer alıyor. Kredi deneyimlerini yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Şubeye gitmeden anında kredi veren bankalar’ı sizler için listeledik, en iyisinden en dip faiz oranlarına kadar tüm bankalar buradan. 2021 yılında şubeye gitmenize gerek kalmadan internet yada sms ile tek tuşla kredi başvurusu yapabileceksiniz!

Şubeye Gitmeden Anında Başvuru  Yapıp Kredinizi Çekin!

Anında onaylanan kredi, müşteriye kredi talebinde bulunan bankanın herhangi bir belge talep etmeden onay verdiği anlamına gelir. Bu kredi talebi bankanın iletişim merkezleri, web siteleri, mobil bankacılık veya internet bankacılığı aracılığıyla yapılabilir ve bu başvuru çok kısa sürede cevaplandırılır. Gelişen teknoloji ve bankaların dijitalleşmesi ile artık, neredeyse tüm bankacılık işlemleri mobil cihazlarda yapılabiliyor.

Banka şubesine gitme ihtiyacını ortadan kaldıran ve zamandan tasarruf sağlayan bu uygulamalardan biri de kredi başvurusu için yapılmaktadır. Özellikle acil nakit ihtiyacı olan kişilere anında onaylanan kredi başvurusu birçok banka tarafından yapılmaktadır. Maaş yazısı ile kredi veren bankalar ve kefilsiz kredi veren bankalar içerikte yer alıyor.

Garanti Bankası Anında Kredi

Garanti Bankası banka şubesine gitmeden ön onaylı kredi veren bankalar arasında. Kredi bankaya gitmeden önce, Garanti Bankası’nın çeşitli kanalları üzerinden alınabiliyor. Garanti Bankası halen şubeye gitmeden 75.000 TL’ye kadar kredi veriyor. Maaş hesabınız Garanti’de ise 75.000 TL’ye kadar kredi verilebilir. Aksi takdirde 25.000 TL’ye kadar kredi verilir. Farklı faiz oranlarında sunulan kredi 3 ila 48 aylık vade seçeneğiyle verilmekte. Başvurularınızı 7/24 Garanti İnternet veya Garanti Mobil’den yapabilirsiniz.

Vakıfbank Anında Kredi

Kampanyalarıyla yüksek tercihi olan ve müşterilerini kendine çeken Vakıfbank, müşterilerini ve paraya ihtiyacı olanları anında kredi imkanlarıyla mutlu ediyor. Vakıfbank ile 20.000 TL’ye kadar kredi imkanı bulmak mümkün. Aynı zamanda, kredinin ödeme yöntemleri de kolaydır. Vakıfbank, mobil bankacılık ve internet bankacılığı ile tüketici kredilerine başvurarak kredi çekilebilecek bankalar arasında önemli bir yer edinmiştir.

Vakıfbank’ta kredi tahsis ücreti, krediye bağlı olarak 45 TL ile 75 TL arasında değişmektedir. Banka müşterisi olmayanlar için de Vakıfbank belirli koşullar altında anlık krediler sunmaktadır. Çekilebilecek kredi tutarları, müşteri notuna ve belirlenen koşullara göre belirlenir. Gelir belgesiz kredi için müşteri hizmetlerine ulaşmanız daha iyi olacaktır.

  • Esnafa Kosgeb’den 50.000 TL Faizsiz Kredi Şartları İçeriğe Git
  • Esnaf Kefalet Kredisi Nasıl Alınır? Limiti Ne Kadar? İçeriğe Git

Akbank Anında Kredi

Kolay kredi başvurusu sağlayan bir diğer banka da Akbank, şubesine gitmeden 30.000 TL’ye kadar kredi imkânı sunmaktadır. Hem Akbank internet şubesinden hem de Akbank Direkt Mobil’den kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 7/24, belgesiz, imzasız kredinizi saniyeler içinde alabilir ve 48 aya kadar vadelendirebilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi

İş bankasını, banka şubesine gitmeden kredi veren bankalar arasında sayabiliriz. İş Bankası şubeye gitmeden internet bankacılığı ve İş Cep aracılığıyla kredi imkânları sunmaktadır. İsterseniz, her iki kanaldan anında kredi başvurusunda bulunabilir ve birkaç dakika içinde kredinizi alabilirsiniz. İş Bankası 25.000 TL’ye kadar çekilen krediler için şube ihtiyacını ortadan kaldırdı. 48 aya kadar 7/24 kredi başvurusu yapabilirsiniz. Farklı faiz oranında verilen kredi onaylanırsa hesabınıza aktarılır. Bu şekilde şubeyle hiçbir şekilde uğraşmazsınız.

Yapı Kredi Bankası Anında Kredi

Kredi başvurusu onaylanan bankalardan biri de Yapı Kredi Bankası. Şubeye gidilmesi gerekmeyen ve belgelendirilmemiş kredi başvuruları alan Yapı Kredi, tüketici kredisi ve konut kredisi hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Müşteri hizmetleri, internet bankacılığı ve mobil bankacılık, SMS yöntemleri ile gerçekleştirilebilen anında onaylanan kredi başvurusunun ardından, işlemin onaylanması ile söz konusu parayı kişinin hesabına aktarır. Yapı Kredi’de, anında onaylanan bu kredi başvurusu için verilebilecek azami kredi tutarı, 25.000 TL. Bu üst limitle hizmet veren banka, farklı faiz oranlarını uygulamaktadır. Ayrıca, müşterilere 36 aylık vade imkanı sunuyor.

Ziraat Bankası Anında Kredi

Ziraat Bankası, banka şubesine gitmeden kredi veren bir başka bankadır. Şubeye gitmeden Ziraat Bankası’nın çağrı merkezi kanalı 444 00 00, SMS bankacılığı, internet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden kredi alınabilmektedir. Ziraat SMS ile kredi başvurusu yapmak için KREDİ boşluk TC kimlik numarası boşluk Kredi Tutarı boşluk vade boşluk Aylık net gelir yazılmalı ve 4747’ye bir mesaj gönderilmelidir. İnternet şubesi ve internet üzerinden müşteri bilgileri ile de kredi başvurusu yapılmaktadır. Onaylanırsa krediniz anında hesabınıza aktarılacaktır.

Denizbank Anında Kredi

Denizbank şubeye gitmeden, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve ATM’ler aracılığıyla kredi başvurusu almaktadır. Farklı faiz oranı ile 36.000 TL’ye kadar, 3 ila 48 ay arasında bir vade seçeneği sunar.

QNB Finansbank Anında Kredi

Önemli bir anda kredi ihtiyaçlarını karşılayan bankalardan biri olan QNB Finansbank, düşük faiz oranlı anlık krediler veriyor. Farklı faiz oranı olan krediler 48 aya kadar sunulmaktadır. QNB Finansbank, müşterilerin puanlarına göre ne kadar uygulama alabileceklerini hızlı bir şekilde gösterir ve hızlı bir şekilde sonuçlandırılır. Şubeye gitmeye gerek kalmadan QNB Finansbank’ın sunduğu krediyi almak mümkündür. Kredi alırken yapılan ödeme planı, insanlar için de kolaylık sağlar. Anında kredi almak veya ne kadar alabileceklerini öğrenmek isteyen QNB Finansbank müşterileri bu işlemleri internet üzerinden veya SMS göndererek hızlı bir şekilde yapabilir.

Odeabank Anında Kredi

Saydığımız bankalar gelir belgesi ve yeterli kredi limiti olan müşterilerine kredi kullandırıyor. Genel olarak 10 bin TL ve 20 bin TL gibi düşük limitli krediler onaylanırken, duruma göre kefil ve ipotek istenebilir. Odeabank, düşük kredi notuna sahip kişilere derhal kredi veren banka olarak bilinir. Ancak başvurmadan önce aşağıdaki ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Aktifbank ve Pozitif Bank üzerinden de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar 2021 ‘de yine kolay kredi sağlayacak mı? Nakit ihtiyaçlarımız için ilk başvurular finans merkezi olarak bankalardır. Ancak özellikle kredi notumuz belirli bir noktadan düşükse, bu bankalar kredi vermek istemiyorlar. Türkiye’deki birçok insanın buldukları kurum sayısının az olması nedeniyle bu fırsatı bir fırsata dönüştürmeye çalışıyor. Bu noktada, düşük kredi notuna sahip olanlara kredi veren bankalar 2021 yılında bir dizi çalışmaya başladı.

Düşük findeks derecesi her zaman büyük sorunlara neden olur. Ev veya genel amaçlı krediler almak istediğinizde banka hemen yardım etmez. Özellikle banka puanı 700’ün altında olanların kredi çekemediği düşünülmektedir. Ancak geçen yılki kayıt affından sonra, birçok banka kredi noktasında iyi çalışmaya başladı, bu durum da düşük kredi notlarına kolay kredi veriyor. Örneğin ING Bank, kredi notu olmayan ve kredi notu hesaplanamayanlara kredi vermeye başladı. Akbank, düşük kredi notuna kredi veren banka olarak da ön plana çıktı. Yapı Kredi Bankası düşük endeks düşük seviyesine kredi vermeye devam ediyor.

  1. https://www.metfinans.com/kredi-cekmek-icin-kac-ay-sigortali-olmak-gerekiyor/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu