Kredi ve Kredi Kartı

N Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

N Kolay, Aktif Bank’ın yeni bankacılık sistemlerinden biri olup günümüzde yepyeni bir bankacılık hizmeti olarak kullanılmaktadır. Şubeye dahi gitmeden artık bankacılık sistemleri alanında bankacılıkla ilgili tüm işlemlerinizi siz de online olarak gerçekleştirebilir ve şube ihtiyacı dahi duymadan N Kolay avantajlarından bu şekilde yararlanabilirsiniz.

N Kolay, şubesi olmayan bankacılık sistemi ve hizmetlerde son yıllarda masrafsız ödeme imkânı sunan en iyi bankacılık sistemidir. Şubeye dahi gitmeden tüm işlemlerinizi internet ya da telefondan hızlıca gerçekleştirebilmek mümkün olmaktadır. Paranızı anında hesaba yatıracağınız veya adresinize gelmesi konusunda yardım alacağınız N Kolay ile beraber kredi notunuza göre çok yüksek kredilerin de çıkmasını sağlatabilirsiniz.

 

Yeni nesil bankacılık sistemi ile beraber siz de bankacılık işlemlerinizde şubeye uğramadan tüm kredi notunuz düşük olsa dahi kredi çekebilir olacaksınız. Hesabınıza para yattığında anında görüntülemek için internet şubesini kullanabilir ve farklı hesaba para aktarabilir ya da ortak ATM’leri kullanarak da para çekimi yapabilirsiniz. Harici olarak N Kolay para çekme işlemleri için PTT’yi de kullanarak para çekim işlemleri yapabilirsiniz.

 

N Kolay Kredi Sorgulama Nasıl Yapılır?

N Kolay ile kredi sorgulama yapmak istediğinizde hızlı ve güvenli şekilde internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Kredi almak istediğinizde N Kolay ile ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Bunun için size ne kadar ihtiyaç kredisi çıkacağını hesaplamak için doğru kredi tutarı ve vade bilgilerinizi bankacılık üzerinden yazarak direkt hesaplama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Tek ekranda göreceğiniz sonuçlarla beraber hem faiz oranları hem de size ihtiyaç kredisinde hesabınıza yatacak tutarı anında görüntüleyebilirsiniz.

 

Şubeye hiç uğramadan anında krediye başvuruda bulunabiliyorsunuz. İnternet bankacılığı ile en uygun faiz oranlarını kullanıp siz de ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Burada N Kolay kredi aracılığıyla beraber kredi almak istediğiniz tutarı girerek başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu sayede kredi geri ödemelerinizi de istediğiniz her zaman Aktif Bank şubelerinden ya da Aktif Bank internet bankacılığı ile beraber yapabilirsiniz. Kredi vade oranları 3 il 36 ay arasında olmaktadır. Buna göre N Kolay kredi vadelerini değerlendirebilirsiniz.

 

N Kolay Kredi Almak Güvenilir mi?

İnternet ortamı içerisinde yapacağınız başvurular ile beraber güvenli bir şekilde siz de Aktif Bank güvencesinde internetten operasyon sürdürdüğü ve şubesiz bir banka olan N Kolay ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Aktif Bank güvenilir bir yapı olmasıyla beraber sayısız müşterilerine sunduğu bankacılık alanında hizmetlerinden sizde faydalanabilirsiniz.

 

N Kolay İhtiyaç Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Banka müşterisiyseniz eğer ihtiyaç kredi başvurularında işlemlerinizi basit şekilde tamamlayabiliyorsunuz. Bunun için internet bankacılığı menüsünü açıp buradan kredi alanına geçiş yaparak, ihtiyaç olan tutar girip sözleşme sekmeleriyle beraber onayı tamamlamalısınız. Bu şekilde başvuru tamamlanarak en hızlı şekilde para hesabınıza yatacak nitelikte başvurunuz tamamlanmış olur.

 

Eğer N Kolay yeni müşterisi olacaksanız ve yeni müşteriler için ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız bunun için N Kolay kredi sistemine internet bankacılığı ile girişinizi yaparak, kredi tutarı ve vade sayısı girmelisiniz. Paranı hemen al butonu ile beraber talep ettiğiniz bu başvuruda hem faiz tablosu hem de ödeme planı görüntüleyebilirsiniz. Sonrasında ise ekrana gelecek bilgilerde, kişisel bilgileri doldurmanız istenir.

Bu bilgiler T.C. kimlik numarası, eposta, cep telefon numarası gibi bilgilerdir. Bu kişisel bilgiler doldurulduktan sonra da talep edilen nitelikte tüm bilgileriniz girilerek işlem onayı yapılır.

 

SMS ile N Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

KREDİ boşluk TC Kimlik Numaranızı yazarak, 3050’ye göndereceğiniz SMS sayesinde N Kolay kredi alabilirsiniz. 40 bin TL’ye kadar kredinizi onaylayacak olan N Kolay kredi ile beraber sizlerde sadece 1 SMS ile şubeye dahi gitmeden işlemleri yapabilirsiniz. Eğer Aktif Bank aracılığıyla daha önce bankacılık hizmetleri sözleşmesi imzaladıysanız, paranızı hemen hesabınızda görüntüleyebilirsiniz. Daha önce sözleşmesi bulunmayan vatandaşlarda ise N Kolay, kurye yoluyla sözleşme gönderir ve imzalaması istenir. Bu şekilde hesap açılarak ve para hesabınıza yatırılarak işlemler başlatılır. Size özel olacak faiz oranlarıyla beraber siz de hemen kredinizi alabilirsiniz. SMS gönderim ücreti, her operatör için 1 TL’dir.

 

N Kolay Kredi’yi Kimler Alabilir? N Kolay İhtiyaç Kredisine Kimler Başvurabilir?

18 yaşını doldurmuş olmanız ve T.C. vatandaşı olmanız yeterlidir. Herhangi bir sabıka kaydınızın ya da risk taşıyan bir olumsuzluğunuzun da olmaması şartları bulunmaktadır. Bu şartları taşıyan herkes, N Kolay kredi başvurusu yapabilir.

 

N Kolay Kredi Kartı Başvurusu

N Kolay bankacılıkta kredi kartı bulunmamaktadır. Doğrudan banka hesabınızda para varsa, bankamatik kartı şeklinde N Kolay Kart sistemini kullanabilirsiniz. Ancak bunun dışında doğrudan kredi kartı değil N Kolay kredi kullanabilirsiniz. Bu sayede kredilerinizle ilgili düşük faiz oranlarıyla beraber kullanım sağlayacağınız, kredi taksit tutarlarını kendiniz belirleyeceğiniz bir internet bankacılığı sayesinde tüm işlemlerinizi de dijital ortam içerisinde sağlayabilirsiniz.

 

Kredi çekimi hakkında yapacağınız tüm işlemlerle alakalı olarak 7 gün 24 saat boyunca süreç takibi ve bilgi sahibi olmak için dilediğiniz her zaman 0 850 724 30 50 no’lu telefon numarasını arayarak N Kolay İletişim Merkezini arayabilir ve telefonda müşteri temsilcileriyle görüşmelerde yapabilirsiniz. Böylelikle hem internet bankacılığı olarak hem de telefon bankacılığı olarak hizmet ve destek alabilirsiniz.

Diğer benzer içeriklerimize mutlaka göz atın;

  1. Devlet Destekli Hibe Kredi Ve Teşvik Nasıl Temin Edilir?

  2. Devlet Hibe Kredisi İçin Nereye Başvurulur?

  3. Anadolubank Konut Kredisi

  4. Yapıkredi Sms’le Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

  5. Şubeye Gitmeden Anında Kredi Veren Bankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu