Banka İşlemleri

İş Bankası Promosyon Ne Zaman Yatar?

Bankalar, emekli olan insanların emekli maaşlarını gelip kendilerinden alabilmeleri için günümüzde çeşitli kampanyalara başvurur. Bu kampanyalar neticesinde emekli maaşını bir bankadan alan emekli müşterisi, maaşını alabilmesi için yeni hesap açtırdığı için promosyon adı altında da ücretler kazanır. İş Bankası da bu konuda emekli maaşını alacak emekli müşterilerine çok iyi kampanyalar sunan, çok iyi avantaj ve fırsatlarla beraber transfer yaptırma hakkını saklı tutan bankalardan biridir.

Özel bankaların neredeyse tamamında emekli müşterilerine özel çeşitli promosyonlar bulunmaktadır. Emekliler, para çekme işlemlerini İş Bankası’na taşıdıklarında, her ay emekli maaşlarını alan banka tarafından ücretsiz EFT ve havale gibi seçeneklerle yararlanarak internet bankacılığı üzerinden istediği her zaman ücretsiz olarak bir kişiye para transferini yapabilme hakkına sahip oluyorlar. Elbette bunun yanında emeklilere birçok özel hak da tanınıyor.

Bu arada mutlaka göz atın;

Türkiye İş Bankası 1000 TL Promosyon Hakkı

Türkiye İş Bankası emekli müşterilerine sunduğu ayrıcalıklarla beraber her banka gibi ödediği promosyon tutarları da bulunuyor. Emeklilere toplamda 1000 TL’ye kadar promosyon demesi ödemesi yapan banka, SGK ile yapılan anlaşma doğrultusunda emekli maaşını alıp direkt İş Bankası’na aktaran, maaşını Türkiye İş Bankası üzerinden almak isteyen müşterilerine 1000 TL’ye kadar promosyonu ek koşul dahi gerekmeden veriyor.

Havale, EFT gibi ödemeleriniz dahi hiçbir şekilde olmayacağı gibi aynı zamanda Maximum Kart, bir diğer deyişle İş Bankası kredi kartının kart aidatı ödemesi de bulunmuyor. Bu gibi avantajlarla beraber dilediğiniz her zaman kredi kartı aidat ödemesi yapmayıp kredi kartınızı da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bu arada iş bankası eft saatleri‘ne bakmak isterseniz linke tıklayıp gidebilirsiniz.

2020 – 2023 Dönem İçin Promosyon Ödemeleri Ne Zaman Yatacak?

İş Bankası’na geldiğinizde, burada emekli maaşınızı alacağınız emekli hesabınız oluşturulduğunda, 3 yıllık taahhüt vermiş olursunuz. Peşin olarak vereceğiniz bu 3 yıllık taahhüt ile beraber 1 aylık gelirinize göre sizlere ödeme ayrıcalığı tanınacaktır. Tüm emekli maaşlarınızın toplamı dikkate alınarak oluşturulan İş Bankası promosyon ödemeleri hakkında her emekli maaşı alan için ödemelerde de değişkenlik göstermektedir.

3 yıllık peşin imzalanacak olan taahhüt ile birlikte 1500 TL’den düşük maaş alanlar için 750 TL promosyon ödemesi yapılır.

Eğer maaşınız 1500- 2500 TL arasında ise bu durumda İş Bankası promosyon ödemeleri sizlere 875 TL olarak yapılmaktadır.

Şayet 2500 TL ve üzerinde bir maaşa sahipseniz, bu durumda İş Bankası promosyon ödemesi 1000 TL olarak hesaplanır ve ödenir.

İş Bankası’nın promosyon ödemelerini ne zaman alacağım? Gibi soruları çok soruyor olabilirsiniz. İş Bankası’na emekli maaşınız transfer olduktan sonra 1 kere maaş almanız ve 3 yıllık taahhüt vermeniz halinde İş Bankası, tüm koşulları sağladığınız düşünerek sizlere gerekli olan promosyon ödemesini de yapmış olacaktır.

Emekli Maaşımı İş Bankası’ndan Nasıl Alırım?

Yeni emekli olacaksanız ve İş Bankası üzerinden emekli maaşını almak istiyorsanız eğer yapacağınız pek az şey bulunuyor. SSK veya Bağkur üzerinden emekli olan kişiler, SGK İl Müdürlüğüne giderek burada İş Bankası üzerinden emekli maaşı almak istediğini belirtebilirler.

Eğer Emekli Sandığı ile emekli olacaksanız, bu durumda çalıştığınız kuruma dilekçe vererek maaş ödemelerini banka tercihi olarak İş Bankası seçmek istediklerini belirtmeleri yeterli oluyor. Bu sayede emekli maaşı hesabınızın açılması için İş Bankası şubelerine gelerek, talimat vermeniz ve promosyon başvurusunda bulunmanız yeterlidir. İlk kez emekli maaşın alacak kişiler, ikramiye adı altında İş Bankası üzerinden direkt şubeye müracaat edebilir ve promosyon ödemelerini de bu şekilde alabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu