Banka İşlemleri

Burgan Bank Kimin? Güvenilir mi?

Bankacılık alanında hizmet alabileceğiniz birbirinden farklı bankalar, Türkiye’de bulunmakta olurken birçok bankaların da vatandaşlar tarafından avantajları bilindiği için yoğun rağbet şeklinde tercih edildiğini görüyoruz. Günümüzde uluslararası aktif şekilde çalışma sağlayan, birçok avantajıyla beraber hizmet veren bankalar da bulunuyor. Bu bankalar çok az yerde şubeye sahip olsa da aralarında en çok niteliğe sahip olan, pek az insanın bildiği bankalar da olabiliyor. Banka araştırması yaparken karşınıza çıkacak olan çeşitli banka isimlerinden biri de Burgan Bank olabilir. Burgan Bank ilk duyulduğunda güvenilir mi? Sorusunu sorabilirsiniz. Bu gibi durumlarda pek çok insan tarafından ismi duyulmayan bu banka için hem ülkemizde hem de uluslararası alanda çok fazla insan, aktif şekilde bu bankayı kullandığı için güvenilir bankalardan biri olarak söylenebilir.

Burgan Bank Kimin?

Burgan Grup tarafından 2012 yılında yüzde 99,26 hisse satın alınarak tüm prosedür ve işleyiş geçişi sağlanarak Burgan Bank Anonim Şirketi olarak faaliyetlerine 2013 yılıyla beraber yeniden başlamıştır. Birçok bölgede, birçok ülkede yer alan Burgan Grup, Türkiye’de de finans kuruluşuyla beraber yerini almış bankalardan biridir. Gerçek ve güçlü ekonomi tablolara ve Güçlü Kuveyt sermayesine sahip Burgan Grup’un sahibi olduğu Burgan Bank, günümüzde en iyi ekonomi tablolarıyla beraber dikkat çekmektedir.

Burgan Bank, bugün Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun da denetiminde tüm faaliyetlerini sürdürerek en iyi şekilde hizmetleri sağlamaya yönelik Türkiye’de hizmet sunmaktadır. Bunun dışında Cezayir, Irak, Tunus gibi yerlerde de ana hissedar olarak banka sahibidir.

Burgan Bank Şube ve Çalışan Sayısı

Ülkemizde aktif olarak faaliyetlerini sürdüren Burgan Bank çalışan sayısı çok fazladır. 1000’i aşkın sayıda banka çalışan sayısıyla beraber Burgan Bank’ın 35 şubesi de bulunuyor. Bu şubelere internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Şubeleşme süreci içerisinde çalışmalarına da hızlı şekilde devam eden Burgan Bank, şube ve çalışan sayısı olarak en iyi şekilde internet sitesinde de bu değerleri sunmaktadır.

Burgan Bank Güvenilir mi?

Bankalarla çalışmak isteyen her kullanıcı gibi sizlerde Burgan Bank ile bir çalışma yürütmek istiyorsanız eğer bu noktada düşüneceğiniz konu, Burgan Bank güvenilir mi? Sorusu olmaktadır. Buna göre çeşitli kıstaslara bakmak ve önemli bir şekilde araştırma yapmak gerekmektedir. Günümüzde güçlü bankalar arasında bulunan Burgan Bank, 1989 yılından bu yana verdiği hizmetlerle beraber müşterilerini memnun bırakan bankalar arasında yer alır. Bununla beraber genel kapsamda birçok aktif promosyon ve kampanya duyurularıyla beraber müşterileriyle her zaman uzun soluklu görüşme yapmayı, ilişki içerisinde olmayı da isteyen bir banka olarak günümüzde bulunmaktadır.

Burgan Bank Hesap Açma

Burgan Bank güvenilir mi konusu üzerine yeterli bilgi edindikten sonra bu banka üzerinde yeni hesap açılışı yapma isteğiniz varsa, bunun için basit bir şekilde vadesiz mevduat hesabı açabilirsiniz. Bunun için hesap türünü isterseniz yurtdışı olarak düzenleyip en iyi şekilde değişiklik hakkına da sahip olabilirsiniz. Bu sayede para çekme ve para yatırma işlemleriniz dahil olmak üzere tüm işlemlerinizi hem yurtdışı hem de yurtiçi olarak da gerçekleştirmek Burgan Bank vadesiz mevduat hesabı ile beraber mümkündür.

Burgan Bank müşterisi olmak istediğinizde, bireysel hesap açmak için direkt şubeye giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Bireysel başvuru süreçlerinizde kıstas değişikliği bulunur. Yaş önemlidir, en az 18 yaş ve üstü olan kişiler, kişisel başvuru yaparak bireysel hesap açabilirler. Eğer 18 yaş altındaysanız, yasal varisleriyle beraber ya da ebeveyn ile birlikte hesap açmak şartı bulunmaktadır.

Eğer hesabınızla ilgili hesap türü değişikliği istekleriniz varsa, bunun için şubeye giderek hesap türü değiştirmek yerine hesabınızı direkt internet bankacılığı ya da mobil bankacılık sayesinde de anında değiştirebilirsiniz. Bu sayede hiçbir şekilde özel bir işlem dahi gerekmeden işlem yapabilir olacaksınız.

Burgan Bank İletişim Yolları

Burgan Bank hakkında iletişime geçmek için direkt olarak şubeden yada internet bankacılığı üzerinden görüşme yapabilirsiniz. İletişim adresleri olarak şehirde bulunan şubelerle beraber görüşebilir ve dilediğiniz her zaman için hesap kontrolü, bilgi alma ya da verme süreçlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca Burgan Bank müşteri temsilcileriyle çağrı merkezi üzerinden de görüşebilir, bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Bu şekilde yapacağınız görüşmelerde de telefon yetkilisi kişilerle beraber birçok işlem bilgisi yaptırabilir ve destek alabilirsiniz.

 

Mutlaka Göz Atmanızı öneriyoruz;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu