Banka İşlemleri

Ziraat Bankası Kurye Takip (İletişim-Takip Numarası)

Ziraat Bankası kartlar ve kredi kartları istediğinizde, yeni başvuru ya da yeni kartların gönderimi, yenileme olması halinde genel olarak Kurye takibi önemli süreç olmaktadır.

Hele ki bu kartların acil olarak size ulaşması gibi ihtiyaç doğduğunda, kart başvurusu sonrasında kartların basımı sonrasında kargo süreci çok merak edilir. Bu süreçlerin tamamı takibi yapılması konusunda Ziraat Bankkart kurye iletişim bilgileri ya da Ziraat kredi kartları kargo takibi nasıl yapılır? Merak ediliyor. Bu konu hakkında Ziraat Bankası kartları kurye takibi için tüm detaylarıyla beraber sizlere bilgi paylaşımında bulunacağız.

Öncelikle Ziraat Bankası, güvenli ve sabit olması açısından tek bir kargo firmasıyla çalışır. Bu nedenle Ziraat Bankası’nın tüm bankartlar ve kredi kartları sadece Kuryenet adındaki kargo firması tarafından gönderilir. Bu firma ile yapılan tüm gönderimlerde, sizlere telefon ile iletişime geçerek, ne zaman uygun ve müsait olursanız, o gün için kartınızın getirilmesi konusunda sizlerle iletişime geçilmektedir. Ziraat Bankası kart başvurusu yaptıktan sonra kartınızın basımı ile birlikte doğrudan Kuryenet’e kargoya verilir. Takip etmeniz için de bankanın çağrı merkezini arayabilir, kargo takip numarası öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda bu bilgilere Kuryenet firmasından da öğrenebilirsiniz. Bir diğer yazımız olan Kuryenet Kredi Kartım Nerede? adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Eğer size Ziraat Bankası tarafından kurye takip no SMS yoluyla gönderildiyse zaten burada tüm bilgiler yazar. Eğer sizlere SMS gönderilmediyse, anında kargo takibi için bilgileri öğreneceğiniz şekilde iletişim bilgileri olan Kuryenet telefon numaralarından arama yapabilir ve kargonuza dair tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Benzer içerikler:

  1. Ziraat Bankası Kartı E-Ticarete Nasıl Açılır?
  2. Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanılır
  3. Ziraat Bankası Maaş Avansı Nasıl Alınır?
  4. Ziraat Bankası Başka Hesaba Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası Kurye İletişim Kanalları Nelerdir?

Ziraat Bankası müşteri temsilcilerini arayabilir, çağrı merkezi ile birlikte anında kurye bilgilerini öğrenebilirsiniz. Bunun dışında da isterseniz Kuryenet firmasını arayarak, bu firmadan da sizin adınıza gelecek olan kargo hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşteri temsilcisi olarak arayacağınız telefon numarası 444 93 93 şeklindedir. 444 93 93 Kuryenet firması telefon numarası üzerinden kuryeniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Eğer Ziraat Bankası çağrı merkezini aramak istiyorsanız da 2 telefon numarası bulunmaktadır. Bunun için 444 00 00 – 0850 220 00 00 nolu telefon numaralarını arayabilir ve bu telefon numaralarıyla beraber Ziraat Bankasını arayabilirsiniz. İki telefon numarasından da Ziraat Bankası müşteri hizmetleriyle görüşerek, kurye iletişim bilgilerine istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Bu telefon numaralarından istediğiniz an kuryeniz hakkında hem bilgi edinebilr, iletişime geçebilirsiniz. Aynı şekilde kurye takip numarası alarak Bankart veya kredi kartınız nerede anında öğrenebilirsiniz.

Ziraat Kartım Kaç Günde Gelir?

Ziraat Bankası tarafından SMS gönderildikten sonra, kurye takibinizi de yapabileceğiniz üzere ortalama sizlere bu kartın gelme süresi 1 haftadır. 1 hafta içerisinde gönderilecek olan Ziraat Bankası kartınızla beraber istediğiniz gibi kullanıma hazır olur. Adres değişiklikleri ya da hatalar olması halinde bu süreç uzayabilir. Aynı şekilde Kuryenet firması, çok yoğun bir süreç işlemekte olması sebebiyle çoğu zamna yoğunluktan dolayı da süre uzayabilir. Bu durumdan kaynaklı olarak Ziraat kartınızın size ulaştırılması biraz uzayabilir.

Ziraat Bankası Kargo Takip Sayfası Var mı?

İnternetten takip yapmak istediğiniz kargo takibi için https://musterihizmetleri.kuryenet.com.tr/MusteriHizmetleriKuryenet/GonderiSorgulama.aspx adresinden iletişime geçebilirsiniz. Burada kurye takip numarası, müşteri soyadı sorulur. Bu şekilde bilgileri girerek sizlerde Ziraat Bankası tarafından gönderilecek kartınızla ilgili kurye takibinizi yapabilirsiniz.
Ziraat Bankası Kurye Takip Numarası Öğrenme
Eğer kurye takip numarası öğrenmek istiyorsanız, zaten sizlerin cep telefon numaranıza bu bilgiler SMS olarak gönderilmektedir. Eğer önceden bu SMS gelmediyse, bankadan direkt olarak gelen SMS’lere göz atmanız tavsiye edilir. Bunun dışında eğer mesaj gelmemişse ya da silmediğiniz halde bu bilgilere hiçbir şekilde ulaşamıyorsanız Ziraat Bankası kurye çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz.

Yukarıda ilettiğimiz bilgiler ışığında, telefon numaralarına ulaşabilir ve takip numarası talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede siz de kuryeniz hakkında anında takip numarasını elde edeceksiniz.
Ziraat Kartımın Hızlı Gelmesi İçin Ne Yapabilirim?
Eğer Ziraat Banka kartınızın ya da kredi kartınızın hızlı gelmesi için daha hızlı bir süreç işlemek istiyorsanız bunun için elbette yapabileceğiniz bazı şeyler varıdr. İlk olarak Ziraat ankakart ya da Combo kart gibi ürünler, Kuryenet kargo firması aracılığıyla müşterilere ulaştırıldığını biliyoruz. Fakat bu süreçte 1 hafta çoğu zaman söz verilen süre olsa da, bu süre uzayabilmektedir. Bu durumda şikayetlerle uğraşmak istemiyorsanız, kartınızı en yakın Ziraat Bankası şubesine talep edebilirsiniz.

Eğer şubeye banka kartınız gelirse, daha hızlı gelebilir ve pratik bir şekilde kurye bırakacağı şube sayesinde sizlerde kargonuzu 1 haftadan daha kısa sürede kartınıza ulaşabilir, birçok karmaşa ile uğraşmamış olursunuz.

2 Yorum

  1. bende ziraat bankası kartı sipariş verdim fakat kuryetakip uygulaması ile sorgulayamıyorum sorun nerde acaba hocam

  2. Ziraat bankasının en sevdiğim yönü bu. Kuryetakip uygulaması sitesi vb üzerinden takip edebiliyorsun. Üstelik kartım 5 gün gibi çok hızlı bir şekilde geldi hemde bu pandemi döneminde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu