Kredi ve Kredi Kartı

Akbank Chip Para Nasıl Kazanılır?

Bankalar, müşterilerine her zaman ödüllü kazançlar elde etmesi için bir takım kampanyalar yapar. Özel mağaza ve iş yerlerinde anlaşmalar yaparak, alışveriş yapmanızı ve bu sayede harcadıkça kazanmanızı sağlarlar. Bu konuda en iyi bankalardan biri de Akbank’tır. Son zamanlarda müşterisine verdiği değeriyle bilinen Akbank, harcadıkça kazan modeliyle müşterilerine Chip Para modelini sunar. Akbank chip para nedir sorusuna bu şekilde cevap vermiş olduk.

 

Akbank’ın müşterileri için özel olarak oluşturduğu, son zamanlarda adını sıkça duyurduğu Chip para, Akbank Kart ile Axess üye işyerleri anlaşması dahilinde yapılan tüm alışverişlerde kazanabileceğiniz, para olarak çevrilebilir chip para modelidir. Alışveriş yaptıkça kazancınızın olacağı, kazandıkça harcayacağınız chip paralarla bedava harcama keyfine ulaşabilirsiniz.

1 chip para karşılığı 1 TL olduğu Akbank Kart imkanıyla, kazandığınız tüm chip paralar sayesinde bedava harcama yapacak ve anlaşmalı iş yerlerinde istediğiniz her şeyi satın alabileceksiniz. Akbank 25 TL chip para ve daha değişik kampanyalar dönem dönem bulunuyor.

Akbank Axess Kredi Kartının Chip-Para Özellikleri

Eğer Akbank kartınız yoksa, hemen internet sitelerinde başvuru yaparak edinebilirsiniz. Akbank Axess kartınız varsa, yapacağınız alışverişe göre hem indirim kazanabilir hem de chip para kazanarak harcadıkça bolca bedava alışveriş yapma özelliğinden de faydalanabilirsiniz. Axess ek kart chip paraya da yer vermektedir.

Axess kartlarla yapacağınız alışverişler hem yurtiçi hem de yurtdışı fark etmeksizin yapabilir ve her zaman kazanmaya başlayabilirsiniz. Tüm alışverişlerinizde, alışveriş yaptıkça bolca kazanacağınız Chip para, biriktikçe istediğiniz her zaman için Axess üye iş yerlerinde dilediğiniz gibi harcayabilir ve hiçbir kısıtlamaya takılmadan alışveriş keyfini Akbank’ın bu özellik ve kampanyasıyla yaşayabilirsiniz.

Chip Para Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

Günlük market ve benzer ihtiyaçlarla ilgili yapabileceğiniz birçok alışveriş Axess kredi kartlarınızla yaptığınızda bir sürü Chip paralar kazanırsınız. Biriktireceğiniz bu Chip paralar ile bir süre sonra 1 Chip para 1 TL’ye denk gelecek şekilde, Axess üye mağazalarının tamamında istediğiniz gibi harcayabilir, tüm ihtiyaçlarınızı karşılarsınız.

Axess kartı, her ay özel kampanyalar ve indirimler yaparak, müşterilerine en iyi kullanım imkanı sunar. Bununla beraber siz de her ay kampanya ve indirimleri takip ederek ek Chip para kazanabilir, Chip para harcayabileceğiniz indirimli mağazaları bularak ekstra fırsatlardan da faydalanabilirsiniz.

Axess Chip Para Nerelerde Kullanılır?

Alışveriş yapacağınız tüm marketler ve mağazalarda her zaman Chip Para kazanacaksınız. Peki bu biriken Chip paralarınızı nerelerde kullanacaksınız? Öncelikle alışveriş yapacağınız mağazada pos cihazları içerisinde Akbank ibaresi olan pos cihazıyla Chip paralarınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Lcw Axess chip para kullanıyor mu sorusuna da kampanya dönemine göre kullanılıyor diyebiliriz. Kampanyaları takip etmenizde fayda var.

Ödeme yapacağınız mağazaya ait Axess üyeliği olması da önemli detaylardan biridir. Kasa veya işletme içerisinde bazı alanlarda özel Axess reklamları görüyorsanız eğer, biriken tüm Chip paralarınızı ilgili mağaza veya işletmede kullanabilirsiniz.

Chip Paraları Kullanacağınız Tüm İşletmeler

Akbank’ın Axess iş yerleriyle ortak anlaşması ile birlikte kazandığınız tüm Chip paralarınızı harcayacağınız en iyi market, mağaza ve özel işletmeler listesini şu şekilde paylaşabiliriz:

  • Kipa, Migros, Şok, Migros, Metro Toptan Market ve Happy Center gibi vb. tüm market alışverişlerinde,
  • Opet, Total BP, Aygaz, ve Petrol Ofisi gibi tüm benzin istasyonlarında geçerlidir.

Bunun yanı sıra online internet alışverişlerinizde de harcadıkça kazanıyor olacağınız chip paralarınızı N11, Ereyon, Yemeksepeti, D&R, Koçtaş, Tekzen, Gittigidiyor ve İkea gibi birçok işletmelerde de kullanabilirsiniz.

Chip para puanlarınızı biriktirdikçe, TL’ye çevirebilir ve kullanabilirsiniz. Akbank, anlaşmalı mağazalarda, online internet sitelerinde ve marketlerde harcadıkça kazanacağınız şekilde para puan biriktirmenizi sağlar. Böylece yine anlaşmalı her firmada ve web site içerisinde de bu para puanlarınızı TL’ye çevirebilir ve gönül rahatlığıyla tüm ihtiyaçlarınızı bedava alışveriş yaparak kullanabilirsiniz.

Sizlerde Akbank Axess kartınız ile Chip paralar biriktirebilir ve kullanabilirsiniz. Birçok market alışverişinden akaryakıta ve hatta online kıyafet, eşya, kitap vb. internet sitelerinden de alışverişlerinizde Chip paralar kullanabilirsiniz.

  1. https://www.metfinans.com/10-bin-isci-alimi-almanya-sartlar-ve-basvuru-formu/
  2. https://www.metfinans.com/ptt-personel-alimi-basvuru-ve-sartlar/
  3. https://www.metfinans.com/bekci-nasil-olunur-guncel-maas-ve-sartlari/
  4. https://www.metfinans.com/memurlar-ne-kadar-kredi-cekebilir

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu