Tatil Kredisi Veren Bankalar 2021

Bazı özel sebepler gereği tatil için bir birikim yapılamamış olabilir. Böyle durumlarda tatil kredisi kullanımı sizlerin yardımcısı olacaktır. Bazı bankalar müşterileri ve tüm vatandaşlar için bazı özel kredi kampanyaları düzenlemektedir.

2021 yılında güzel bi tatili hak ettik. Tatile gidebilmek için faizlerin de düşük olmasıyla beraber çoğu vatandaş 2021 tatil kredisi veren bankaları arıyor. Sizler için en çok tercih edilen ve hızlı tatil kredisi veren bankaları listeledik.

Bu bankalar;

Uygun Faizle Tatil Kredisi Veren Bankalar

Her banka kendi bünyesinde müşterilerine tatil kredisi vermektedir. Güncel olan kampanyalar dahilinde tatil kredisi 2021 yılı itibariyle  verilmeye devam edecektir. Bir çok banka sigorta anlaşmalı ve hayat sigortası kapsamında ihtiyaç kredileri vermektedir. Çoğu kişi tatil kredisi yerine ihtiyaç kredisi kullanmaktadır. Bunun sebebi ise kredi faiz miktarının uygun olmasıdır.

Kolay Tatil Kredisi Veren Bankalar 2021 Nasıl Kredi Kullanılır

Yaz mevsiminin gelmesiyle beraber özellikle bankalar çeşitli krediler vermektedir. Bu yılda tatil kredisi veren bankalar 2021 36 aya kadar kredi kullandıracaklardır. Bazı bankalar kredi taksit erteleme gibi seçenekler ile müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bu krediler bankalara bireysel başvuru yoluyla kullanılmakta olup tur şirketleri ve tatil siteleri yada tatil acenteleri üzerinden de kullanılmaktadır. Bankalara nüfus cüzdanı fotokopisi ve gelir belgeniz maaş bordronuz ile başvuru yaparak tatil kredisi kullanabilirsiniz.

Tatil Kredisi 2021 Bankalar Ve Faiz Oranları

 • -Fiba Banka tatil kredisi alayı düşünen herkes için en düşük faiz imkanı sunmaktadır. Faiz oranı %2.89 olmasıyla birlikte 36 aya kadar vade seçenekleri ile Fiba banka 20.000 TL ye kadar kredi imkanı sunmakta. Kredi kullanabilmek için Fiba banka şubelerine;
 • -Nüfus Cüzdanı
 • -Gelir belgesi
 • -İkametgah belgesi

Bu belgeler ile başvurup şubeler üzerinden kredi kullanabilirsiniz.

 • -Vakıf Bank tatile gitme kredisi adı altında müşterilerine bu hizmet vermektedir. Vakıfbank tatil ve seyahat firması olan Jollytur ile aralarında imzalamış oldukları anlaşmalar ile tatil harcamalarını Jollytur üzerinden gerçekleştirebilirler. Bu ürünün limiti 3 bin liraya kadardır. Harcamanız 3 bin lirayı geçecek ise eğer banka şubesi üzerinden tatil kredisi  başvuru yapmanız gerekmektedir.
 • -Halk Bank tatil kredisi kamu sermayeli bir banka olan Halk Bank tatil kredisi veren bankalar 2021 yılı içinde en uygun faizle kredi veren bankadır. Faiz oranı % 2.32 olan banka kullanılan kredinin 36 aya kadar vadeler halinde ödeme imkanı da sunuyor.
 • -Ziraat Bankası tatil kredisi konusunda en iyi faiz oranını veren bankalar arasındadır. Ziraat Kredi Paketi adı ile bilinen kredi ürünün % 2.35 civarında faiz oranı mevcuttur. Sizlerde tatil kredisi 2021 fırsatları için en yakın Ziraat Bankası şubesine başvurunuz.
 • -Garanti tatil kredisi genelde en kısa sürede kredi kullandıran banka olarak bilinen Garanti Bankası faiz oranı %2.57 olmak koşuluyla kredi vermektedir. Garanti bankası şubelerinden ihtiyaç kredisi adı altında ve bahar kredisi kapsamı içinde olmalıdır. Yoksa ki daha faiz ödemek söz konusu olabilir.
 • -İNG Bank tatil kredisi faiz oranlarını kişiye özel belirleyen ve tatil kredisi hizmeti veren bankadır. Şubeler ve internet sitesi üzerinden başvurusu yapılan kredi ürünü kısa sürede kullanılabilmektedir. Tatil için ürün kullanımı konusunda tatil kredisi veren bankalar 2021 en uygun faiz veren bankalar arasında olan İNG Bank kredi faizlerini müşterilerinin kendine ait kredi notu ile belirlemektedir.
 • -Türkiye İş Bankası tatil kredisi yaz aylarının başlarında özel bir kampanya ile verilmektedir. Bu yaz tatil planı yapan kişiler tatil kredisi veren bankalar 2021 konusunda araştırma yapmaları ve bankanın kampanya sürecini takip etmelerinde yarar vardır. Kampanya süreci dışında çok daha fazla faizler ödemek söz konusu olabilir.
 1. https://www.metfinans.com/kosgeb-kredileri-alma-sartlari-faizler-ve-basvuru-belgeleri/

admin

MetFinans en uygun kredi ve banka şartlarını araştırarak en güncel bilgileri sunar. Aynı zamanda kredi kartı, banka işlemleri,sigorta, KOSGEB gibi pek çok konuda da sizi bilgilendirir. Paranızı yönetmek ve ihtiyaçlarınızı gidermek için bizi takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir