Kredi ve Kredi Kartı

Vakıfbank Kredi Kartım Nerede?

Vakıfbank Bankası, devlet bankaları arasında bilinen ve popüler olan en büyük bankalardan biridir. İnternet ve mobil bankacılık aracılığı ile yapacağınız tüm kart başvurularınızda hızlı ve pratik şekilde başvuru takip süreçlerini izleyebilirsiniz. Kartınızla ilgili yapacağınız tüm asıl ve ek kredi kartı başvurularınızda, başvurularınızın sonuçlanmasından tutun da başvurularınızda red veya iptal sonuçlarının sebeplerine kadar her şeyi doğrudan öğrenebilirsiniz. Başvurularda yenilenen kredi kartlarınızın nerede olduğu, kurye takip süreçlerine kadar tüm süreç kontrol etmek için siz de eğer Vakıfbank kredi kartım nerede diye soruyorsanız, internetten doğrudan takibini yapabilirsiniz.

Birçok bankada olduğu gibi Vakıfbank kredi kartı başvurusu sonrasında da kredi kartı başvurusu, kabul edildikten sonra 15 gün içerisinde gönderim sağlanır. 15 iş günü içreisinde gönderimler ikamet edilen adreslerinize gönderilirken, bu konuda acil kart ihtiyacınız olması nedeniyle kartınızın nerede olduğunu merak edersiniz. Bunun için genelde acil kart gönderimleri konusunda sabit çalışılan kurye firmalarıyla sabit gönderimler için destek ve bilgi alabilirsiniz. Kredi kartınızın nerede olduğunu ve teslimatın ne zaman gerçekleşeceğini de hızlıca öğrenme sürecinde siz de banka sayfalarından gerekli bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Bunun için Vakıfbank bankasında başvuru takibi ve kurye takibi konusunda menülerden özel olarak aktif şekilde takibini anlık yapabilirsiniz.

Aynı kategorimiz’den, farklı içeriklerimize göz atabilirsiniz;

  1. Kredi Kartı Alamıyorum Ne Yapmalıyım?

  2. Kredi Kartı Borcumu Ödedim Ne Zaman Açılır?

  3. Kredi Kartı Borcu Bir Gün Bile Ödenmezse Ne Olur?

İnternet Bankacılığı İle Vakıfbank Kredi Kartı Sorgulama

Eğer kredi kartı başvurusu sonrasında kredi kartım nerede diye soruyorsanız ve online olarak sorgulamak istiyorsanız, İnternet Bankacılığı adresinden Başvurular – Kart Başvuru menüsünü açınız. Burada Takip menüsü altında yer alan “Kredi Kartı Başvurularım” ve “Kart Gönderim İzle” menüleriyle beraber veyahut “Kredi Kartlarım – Kredi Kartı Başvuru” menüsü altında bulunan Kredi Kartı Başvurularım ve Kart Gönderim izle menülerinden hızlıca gönderim detaylarına ulaşabilirsiniz.

Kartınızın dağıtımda olup olmadığını, son durumunu, adres değişikliği yapıldıysa eğer bu bölümlerden dağıtımda olacağı tahmini tarihi, basım yapılıyorsa Vakıfbank kredi kartınızın bakım sürecini öğrenebilirsiniz.

Mobil Bankacılık İle Vakıfbank Kredi Kartı Sorgulama

Başvurular/ Kredi Kartı Başvurusu üzerinden giriş yapacağınız menü, doğrudan “Kredi Kartı Başvurularım” menüsü olacaktır. Bu menüde bulunan “Kart Gönderim İzle” veya ” Kredi Kartları – Başvuru” ve Gönderi İzle menüsü altında yer alan, “Kredi Kartı Başvurularım” ve “Kart Gönderim İzleme” seçeneklerini kullanarak son 1 yıla ait başvuruların yapıldığı ve basılmış olduğu kart bilgilerinizi detaylı olarak görebilirsiniz. Süreç takibi, kurye takibinizi de yine bu alanlardan yapabiliyorsunuz.

Bu alanda yer alan bilgiler, doğrudan gönderim detay sekmesinde yer alır ve burada, kart dağıtım aşamalarından tutun da kart basım aşamalarına kadar tüm süreçlerinizin yer aldığı bilgilerdir. Ayrıca adres değişikliği konusunda eğer değişiklik yaptıysanız eğer güncel adres bilgilerine de yine bu kart bilgileri menüsünden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartım Nerede?

Vakıfbank’a ait doğrudan özel bir sayfa ile takip sayfası bulunmadığı gibi doğrudan mobil bankacılık ile öğrenebileceğiniz başvuru durumu imkanı bulunmaktadır. İstediğiniz her an için Vakıfbank’a 0850 222 93 93 nolu telefon numarasından ulaşabilir ve banka şubelerine ulaşarak da bilgi edinebilirsiniz. Kuryenet ile çalışan Vakıfbank Bankası kredi kartı başvurularınızda, Kuryenet üzerinden dilediğiniz her zaman kargo süreçlerinizi, kurye bilgilerini takip edebilir ve öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Öğrenme

Vakıfbank’a yapılan kredi kartı başvurularında, kredi kartınızın başvurusunu öğrenmek için yapabileceğiniz birçok yöntem bulunmaktadır. Bunu yapabilmek için birkaç yöntemden birincisi şube ile öğrenmektir.

Şube aracılığı ile başvurularınızı yapabilir, kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra bankanızın şubesine ulaşarak, TC kimlik belgenizle başvurunuzun son durumunu öğrenebilirsiniz. Kredi kartı sözleşmenizi onaylamanızla beraber tüm başvuruyu onaylamış ve kartınızın artık basımının yapılmasını bekleyebilirsiniz. Bu şartlar içerisinde siz de sahip olmak istediğiniz kartınızın kabulü için kredi kartı sözleşmesini okumak ve onaylamak yeterli olacaktır.

İkinci yöntem ise doğrudan çağrı merkezi aracılığıyla başvuru sonuçlarını öğrenmektir. Bu süreçte ise 0850 222 07 24 nolu telefon, Vakıfbank müşteri hizmetleri telefon numarasıdır. Bu telefon numarasını arayarak hızlıca kredi kartı başvuru sonuçları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak temsilcilerle yapacağınız görüşmelerde doğrudan kredi kartı başvuru işlemlerini sorgulayarak bilgi alabilirsiniz.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi başvurularınızın sürecini isterseniz bankaya gitmeden doğrudan internet bankacılığı ile de öğrenebilirsiniz. İnternet bankacılığı ile kolayca kredi kartı başvurusu yapabilir ve TC kimlik no ile şifrenizi giriş yaparak kolayca onay sürecini öğrenebilirsiniz.

İlginizi çekebilecek bir diğer güncel yazılarımız;

Bir Yorum

  1. Gerçekten anlam veremiyorum. virüs var diyemi gelmedi. vakıfbank kredi kartım 2 haftadır gelicek kargoda diyor şubeyi arayınca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu