Kredi ve Kredi Kartı

Enpara Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara kredi, Ömür boyu aidat almayan kredi kartı olarak kendini tanıtan Enpara.com kredi kartı ile beraber siz de kredi kartı noktasında aidat derdine son verin. Aidat olmayan kredi kartı sahibi olmak isteyenlerin tercih edeceği Enpara.com Kredi kartı ile beraber artık hiçbir şekilde aidat ödemesi bulunmayacaktır. Böylelikle kullanım ömrü boyunca istediğiniz her zaman kredi kartınızı kullanırken, en iyi şekilde masraflardan kaçınacak ve hiçbir şekilde aidat ödemesi dahi yapmayacaksınız. Enpara.com kredi kartı sözleşmesinde dahi bunu açıklıkla belirtirken müşterilerine de en iyi hizmeti bu şekilde sunmayı hedefliyor.

Enpara kredi kartı ile birlikte artık faizsiz ve ücretsiz olarak taksitlendirmelerden de faydalanacaksınız. QNB Finansbank’ın dijital bankacılık alanında başlatmış olduğu ve apayrı bir bankacılık sistemi olan Enpara, günümüz koşulları içerisinde QNB Finansbank ile anlaşması olan tüm iş yerlerinde geçerliliği olmasıyla beraber, kredi kartından taksitli alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

  1. Enpara hesabı nasıl açılır?
  2. Enpara’dan Sanal Kart Hizmeti Geldi!
  3. Enpara Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Her Ay 3 Harcama Ücretsiz Taksitlendirin

Enpara kredi kartı üzerinden sunduğu avantajlardan biri de müşterileri için her ay 3 harcamanın ücretsiz taksitlendirilebilir olduğudur. Bu konuda 3 harcamanızı toplamda 3000 TL’ye kadar bir faiz uygulaması ya da ek ücret gerekmeden taksitlendirme yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu avantaj sayesinde oldukça güçlü ve en iyi şekilde Enpara kredi kartı başvurusu yapılabilir ve avantajlarından da faydalanılabilir.

Enpara.com kredi kartı ile birlikte alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Enpara kredi kartı ile internetten alışveriş yapacağınız zamanlarda, alışveriş açabilir ve alışverişi bitirdiğinizde de internet alışveriş iznini kapatabilirsiniz. Aylık sabit bir limit ile tanımlama. yapabilir ya da Enpara.com kredi kartınıza bağlı şekilde bir sanal kartı oluşturabilirsiniz.

Enpara.com Kredi Kartınızda Sanal Kart Oluşturma Özelliği

Enpara.com kredi kartına bağlı sanal kartınızla beraber dilediğiniz gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz. En büyük avantajı ise, kredi kartınızın sistemlere kaydedilmesinden ziyade sanal kart ile beraber fiziki kart gerektirmeden internette alışverişlerinizi kolaylıkla yapabilmenizdir. Üstelik sanal kart oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Her yeden sanal kartla beraber alışverişlerinizi ister taksitli yapın isterseniz de alışverişleri sonradan taksitlendirin. Kredi kartına ait geçerli tüm kampanyalar, sanal kart için de geçerli olup dilediğiniz gibi sanal kartınızı kullanabilirsiniz.

Sanal karta ait harcamaları ise güncel şekilde takip edebilirsiniz. Kredi kartı menüsü üzerinden güncel dönem borcu ile beraber gelecek dönem taksiti menüleri, doğrudan borçlarınızı gösterecektir. Kredi kartı ekstrenizi incelerken, sanal olarak ibare yer alan tüm harcamalarınız, sanal kredi kartınızla yapılan harcamalardır.

Enpara hangi bankaya ait?

2012 yılında QNB Finansbank tarafından kurulan bir bankacılık sistemidir. Buna göre, Enpara.com doğrudan dijital kanallar aracılığıyla, herhangi bir şube olmadan hizmet veren ve masrafsız, avantajlı bankacılık sistemi sayesinde müşterilerine hizmet veren Türkiye’de kurulmuş şubesiz dijital banka alanında ilk bankadır.

Enpara.com, QNB Finansbank kuruluşudur. Bu bilgiyle beraber QNB Finansbank markası altında 3663 numaralı şube koduyla faaliyetlerini dijital internet alanında göstermektedir. Ayrıca QNB Finansbank’ın bir dijital bankacılık sistemi olarak kendini tanımlayan Enpara.com ile beraber tüm bankaların tabi olduğu denetime tabi tutulur. Bu sayede Enpara.com içerisinde bulunan mevduat hesaplarınız, devlet tarafından güvence içerisindedir. Siber güvenlik noktasında ise gereken önlemler alınmakta olup her zaman güvenerek kullanacağınız bir yapı haliyle hizmet sağlamaktadır.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara.com kredi kartına sahip olmak isteyen müşteriler, Enpara mevduat hesabına sahipse eğer anında internet ya da cep telefonu üzerinden cep şube girişi yaparak, kredi kartı adımlarını takip ederek buradan başvurularını basit şekilde yapabilirler. Masaüstü bilgisayarda, enpara.com sitesine giriş yaparak bu işlemi yapabilirsiniz.

Eğer Enpara müşteri hesabınız daha önce açılmadıysa, kredi kartı başvurunuzu hemen yap ile yapabilirsiniz. Eğer başvurunuz olumlu şekilde değerlendirilirse, bu konuda Enpara.com yetkilileriyle görüşme yaparsınız ve size en kısa sürede adresinize ziyaret yapılarak, sizinle tanışılır ve Enparalı hesabınız açılırken ek olarak kredi kartınızın teslimatı da bu süreç içerisinde tamamlanır.

Enpara Güncel Kampanyalar Nelerdir? – Kasım ve Aralık Ayı 2020

Güncel olarak Enpara.com kredi kartı ile yapılacak tüm alışverişlerde “Her ay bi’ kitap bizden :)” adında bir kampanya bulunuyor. 2020 Aralık ayı sonuna kadar Kitapyurdu, BKM kitap ya da Kidega üzerinden yapacağınız Encard veya Enpara.com kredi kartınızla olan alışverişlerde, 50 TL’ye kadar tüm alışverişlerin ilk 15 TL’si Enpara’dan hediye! Kampanyadan faydalanmak için Ayın Enparalısı olmanız ve 1 fatura ödeme talimatınızın olması gerekmektedir. Eğer bu 2 şarta tabi olursanız, direkt olarak siz de tek seferlik 50 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL hediyeyi hemen kazanabilirsiniz.

“Her ay bi’ kahve bizden :)” Enpara.com tarafından sunulan diğer bir kampanyadır. Masterpass ile anlaşmalı kahve zincirlerinin tamamında, mobil uygulama ile beraber kredi kartınızla yapacağınız harcamaların ilk 15 TL’si Enpara’ya aittir. Kampanyadan faydalanmak için 2 adet fatura ödeme talimatı olması ve Ayın Enparalısı olmanız şartı bulunur. Bu şartları eğer yerine getiriyorsanız, zaten direkt Masterpass ile anlaşmalı kahve zincirlerinde hemen siz de harcama yapabilir, 1 kahveyi Enpara sayesinde ücretsiz hale getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu