Kredi ve Kredi Kartı

Bonus Kredi Kartı Ne İşe Yarar?

Ülkemizde en çok kullanılan kredi kartı markalarından biri olan bonus kart aynı zamanda en çok kampanya düzenleyen kart markasıdır. Bonus, No Cash’ten en iyi kredi kartı ve Money Channel’dan en iyi bankacılık ürününü aldı. Başvuru sürecinizi tamamlamadan önce Bonus Card tarafından sunulan kredi kartı avantajlarını ve özelliklerini öğrenmek isteyebileceğinizi düşünüyoruz. Bir bonus kartı ile yürütülen tüm Bonus kampanyalarından yararlanabilir ve birkaç kez alışveriş yapılan tüm üye iş yeri satıcılarından Bonus Puan kazanabilirsiniz. Aynı zamanda, bonus nakit avans, ödeme erteleme, beyan erteleme, ödeme ve düzenli ödeme emirleri gibi birçok hizmet sunmaktadır. Ancak, bonus kart hizmetleri ve kart kullanım ücretleri bankadan bankaya değişebilir.

Bonus kart hizmeti sunan bankalar;

Garantili Bonus Card Nedir, Ne İşe Yarar?

Ülkemizin Garanti Bankası’na ait en büyük kart platformlarından biri olan Bonus Platform, ciroları, üye şirketlerin yanı sıra banka ve kart sayısı bakımından sektör lideri olarak hızla büyümeye devam ediyor. Bonus Card markasının sahibi olan Garanti Bankası, kullanıcı ihtiyaçlarına göre çok sayıda bonus kredi kartı sunuyor. Garanti Bankası, Bonus Card’a başvurabileceğiniz bankalar arasında ilk sırada yer alıyor.

TEB Bonus Card Nedir?

BNP Paribas ile ortaklığının ardından müşterilerinin isteği üzerine Bonus Kartları sunmaya başlayan TEB (Türk Ekonomi Bankası) şubelerini ve müşteri sayısını artırmaya devam ediyor. 2006 yılında yapılan bonus kart anlaşmasıyla TEB, öğrencilerden çalışan insanlara kadar geniş bir kitleye kredi kartı sunabilmektedir.

Şekerbank Bonus Card Nedir?

Özellikle Anadolu Bankacılığı ile faaliyetlerini sürdüren Şekerbank, müşterileri bonus kart anlaşmasından faydalanmaya devam ediyor. Şekerbank, KOBİ’lerin, tüccarların, çiftçilerin ve devlet memurlarının yanı sıra perakende bankacılık alanında da istikrarlı bir ilerleme kaydetmektedir.

ING Bank Bonus Card Ne İşe Yarar?

Ülkemizdeki kuruluşundan bu yana, ana büyüme sektörü olarak bireysel bankacılığa öncelik veren ING Bank, 2008 yılında bonus kartlar sunmaya başladı. ING Bank; KOBİ bankacılık hizmetleri kurumsal ve işletme bankacılığında düzenli olarak çalışmaktadır. ING Bonus Card aradığınız kredi kartı olabilir.

Burgan Bank Bonus Card Nedir?

2012 yılında Eurobank ve Tekfen Holding hisselerini satın alan ve gösterge rakamına ulaşan Burgan Bank Grubu, müşterilerine Bonus Card ile kredi kartı sunuyor. Burgan Bank; Buna ek olarak, Premium ve Platinum kullanıcı ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli kredi kartları sağlayabiliyor. Ödemelerinizi banka şubeleri, ATM’ler ve İnternet kanalları ile PTT şubeleri üzerinden Burgan Bank bonus kartı ile yapabilirsiniz. İnternetteki istekleri henüz kabul etmediği için Burgan bonus kartı şubelerden talep edebilirsiniz.

ABank Bonus Card Nedir, Ne İşe Yarar?

ABank “Mutlu Bankacılık” sloganı ile sunduğu hizmet ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Bunun en büyük kanıtlarından biri, kullanıcıların ihtiyaçları için sunduğu ABank bonus kartıdır. Bu kart ile Bonus’un avantajlı dünyasının tadını çıkarabilirsiniz. Bireysel bankacılığa ek olarak ABank, KOBİ bankacılığı alanında da başarılı olmaya devam etmektedir. ABank Bonus Card internette ve SMS ile talepleri kabul etmediği için şubeleri ile iletişime geçmelisiniz.

Denizbank Bonus Card

Garanti’nin ilk kez Denizbank ile olan iş birliği sayesinde Denizbank müşterilerine sunulmaya başlayan Bonus Card özel ihtiyaçları olan kredi kartları sunmaya devam ediyor. Her biri Bonus olan GS Bonus, Bursaspor Bonus ve Emeklilik Bonusu, başvurabileceğiniz kredi kartlarından bazılarıdır.

ICBC Bonus Card

Son zamanlarda dünyanın en büyük bankalarından biri olarak kabul edilen ICBC Bank’a satılan Tekstilbank, ICBC Türkiye adı altında hizmet vermeye devam ediyor. Garanti Bankası ile işbirliği 2012 yılından itibaren devam ediyor.

PTT Bonus Card

Posta ve lojistik hizmetleri açısından ülkemizin en değerli markalarından olan PTT, bankacılık hizmetleri de vermekte ve son yıllarda bankacılık ürünlerinin gelişimi üzerinde hızlı bir şekilde çalışmaktadır. Bonus kart ile iş birliğini imzalayan PTT, müşterilerine bir bonus kartı sunuyor. Yaygın şubeleri ve ATM’leri sayesinde birçok bankacılık hizmetini kullanabilir ve PTT kredi kartınızı alabilirsiniz. İnternet’teki PTT Bonus Card uygulamasından işlem kabul edilmemektedir. Bu nedenle şubelere başvurabilirsiniz.

Happy Bonus Card

Türkiye Finans’ın Happy Card bonus özellikleri müşteri ihtiyaçlarına göre Klasik, Gold ve Platin gibi uygulamaları bulunmakta. Happy Card ile taksitli alışveriş fırsatlarından yararlanabilir ve satın alımlarınız da bonus puan kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu