Banka İşlemleri

Garanti Bankası Hesap Kartı Başvuru ve Limitler

Paracard bonusunuzu kullanarak dünyanın her yerinden ürün satın alabilir ve tüm alışverişlerinizde bonus kazanabilirsiniz. Ayrıca, Bonus işyerlerinden yaptığınız alışverişler için daha fazla bonus kazanacak ve ücretsiz alışverişlerin keyfini çıkaracaksınız. Bildiğimiz gibi tüm bankalar gibi Garanti Bankası da banka kartı gibi bir ürün hizmeti sunuyor. Bunlardan biri Paracard. Aslında, Paracard bir banka kartıdır, ancak bazı özellikler onu diğerlerinden ayırır.

Paracard’da mevcut banka kartlarında bulunmayan ve genelde kredi kartlarında görünen bir çip mevcuttur. Paracard, bu nedenle modern bir banka kartıdır. Paracard, zaman kredi kartı olarak da işlev görebilir? Hesap kartı kredi kartına nasıl benzer? Sınırı nasıl ayarlayacağınızı merak ediyorsanız, cevaplayalım. Bu, Paracard sınırınızdaki miktardır. Paracard ile alışveriş yaptığınızda, bonus ve nakit puan kazanabilirsiniz. Ayrıca, garanti banka kartı işlemleri sırasında birçok farklı avantajdan yararlanmak da mümkündür. Garanti Bankası’nın müşterilerine kullandırdığı banka kartları da kredi kartına benzer şekilde kullanılabilir.

 • İnternet ve mağaza alışverişleri
 • Nakit avans işlemi ve
 • Diğer tüm atm işlemleri yapılmaktadır.
 • Banka kartınızın kapsamına ve işlevselliğine bağlı olarak diğer fırsatlardan da yararlanabilirsiniz.

Garanti bankası hesap kartı başvurusu

Paracard Bonus işlemini İnternetten Garanti BBVA Opsiyon Kartları Seçeneği Paracard Bonus üzerinden veya en yakın Garanti Bankası şubelerine giderek Banka kartları menüsünden alabilirsiniz. Garanti İnternet uygulanmasını tercih ediyorsanız, kartınızın işlem menüsüne erişebilir ve yeni bir kart talebinizi bildirebilirsiniz. Kartınızla işlem yapabilmek için kart şifrenizi almanız gerekir. Hem mağazalarda hem de ATM’lerde kullanmak üzere şifrenizi almak için 444 0 333 Garantili BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni aradığınızda, sadece bir kart şifresi almak istediğinizi söyleyin. Paracard şifrenizi 444 0 333 Alo Garanti Hattı’ndan alabilirsiniz.

Yurtdışında günlük POS işlem harcama limitleri

 • Bireysel müşteriler için harcama limiti Yurt içi: 12.000 Yurt dışı: 10.000
 • Müşteri Maksimum sınırı Yurt içi: 20.000 Yurt dışı: 15.000
 • Müşteri harcamaları için yasal sınır Yurt içi: 12.000 Yurt dışı: 10.000
 • Müşteri tarafından izin verilen maksimum limit Yurt içi: 20.000 Yurt dışı: 15.000

Paracard Bonus’unuz talep üzerine TL’nize bağlıysa, bunu yurtdışında kullanabilirsiniz. Yurtdışı günlük para çekme limiti 1.500 TL’dir. Paracard Bonus ile Maestro veya Visa / Plus logolu ülkenizin para birimindeki tüm ATM’lerden para çekebilirsiniz.

Garanti ATM kartı

Garantili banka ATM kartı başvurusu için birçok farklı yöntem uygulanabilir. Gelişmekte olan bankacılık altyapıları sayesinde hesap, transfer, kart talebi vb. Açmak mümkündür. Şubelere uğramadan birçok işlem gerçekleştirilebilir. Garanti banka kartı istemek için: Garanti Bankası üzerinden işlemler için kimlik bilgileriniz, adresiniz ve gelir durumunuz gerekebilir. 18 yaşından büyük tüm vatandaşlar banka kartı için başvurabilir. Garantili banka kartı uygulamaları artık banka şubelerine gidilmeden kolayca yapılabiliyor. Garanti Bankası banka kartı almak için:

 • İnternet şubesi
 • SMS veya
 • Doğrudan şubeden

Başvuru prosedürlerinizi tamamlayabilirsiniz. Birçok farklı avantajı olan banka kartları arasında hesabınız için en uygun kartı talep etmek de mümkündür. Garanti Bankası, çeşitli banka kartları açısından çok zengin bankalardan biridir.

 • Parça Bonus Bankamatik Kartı
 • Paracard Bonus Trink
 • Paracard Bonus Troy
 • Paracard Bonus Businnes
 • Bonus Genç Paracard
 • Paracard Bonus Platinum

Yukarıdakiler Garanti banka kartları en popüler olanlarıdır. Garanti Bankamatik kartları sayesinde, para taşımadan kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Garantili banka kartı özellikleri arasında en avantajlı işlemlerden biri, hesabınızda para olmadığı durumlarda avans hesabından ödeme yapmaktır. Müşteriler bonus paracard türlerinden birini kullanarak bonus puan, sözleşmeli işyerlerinde nakit yerine puan kullanabilirler. Garanti Bankası banka kartları ile tüm banka işlemleri kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu